Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Hmm

Hej
Coś ostatnio źle się lekko czuję. W sumie to bardziej cały czas śpiący. Dopiero dziś zaczęło mnie cisnąć głowę. Tabletka pomogła na całość, więc może to przez upał i zmiana trybu nawadniania się. W każdym razie nie bardzo mam co polecać bez zastanawiania się. Przeglądałem jakieś tam nowe mangi ale albo za krótkie, albo średnie. Co nie znaczy, że zrezygnuję. Do tego dziś byłem trolowany w HOTS na poziomie ekspert... ech, przez to, że wybrałem czarnego lekarza, który im się nie spodobał, to po przegranej, mimo najlepszego leczenia w grze zostałem oskarżony, że to moja wina. Tia, a specjalnie wybrali tez drugiego lekarza, nie wiem po co. W każdym razie niestety w kolejnym meczu trafiłem na obu i stwierdzili, że strolują całą grę przeszkadzając mi w leczeniu i rzucaniu mną w drużynę wroga (specjalnie wzięli takie postacie, które mogą używać umiejętności na swoich). A na odchodne dostałem coś o czarnuchu. Hm, przezywanie z powodu koloru skóry postaci... taa, same dzieci. W sumie nie wiem czy nie skończyć w to grać. Nowości nie ma, za bardzo multi nie lubię, ale jakoś tak dość dobrze się grało. Tylko, że ciężko o wygrane, a gram do pierwszej wygranej. Nie mam czasu przez to na inne gry. Swoją drogą w D4 jestem 87 poziomie i nadal nie mam przedmiotu kluczowego do buildu. Ech, zaraz koniec sezonu, a chciałem dojść do końca i zrobić najtrudniejsze osiągnięcia.

Btw... JPF zrobi reedycję Ataku Tytanów. Po spin offach. Wersja tylko w twardej, 10 tomów. Nie wiem po co tak szybko. Ma mieć jakieś kolorowe strony, ale nie wiem. Nie mówiąc o tym, że nie wiem już gdzie to wszystko wpychać.

The Breaker Eternal Force c007

Do zaś
Aqwet
2 Komentarze
11 Sep 2023 Aqwet
przez SRT26 @ 12 Sep 2023 18:21:33

Dzięki za rozdział.
przez suruburu @ 13 Sep 2023 17:39:58

dzieki za brekera mistrzu!
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.