Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Naze Boku no Sekai wo Daremo Oboeteinai no ka?

Hej
Dziś prawie nie miałbym rozdziału. Edytor zrobił zepsuty rozdział Hen. Miał tylko szczątkową korektę, bo strony były wymieszane i tłumaczka dostała do poprawy. Tylko, że wrzuciłem dla niej z oznaczeniem korekty. Na szczęście udało się reanimować ten rozdział na czas.

Co dziś polecić? Hm, mam problem w tym, że ostatnio raczej przeglądam nowsze serie z kilkoma rozdziałami niż coś większego. Poza tym nie mam pojęcia co już polecałem przez te kilka lat. Weźmy zatem to: Naze Boku no Sekai wo Daremo Oboeteinai no ka?. Nie znalazłem tego ani innej mangi tego autora (chociaż tą drugą szukałem z ang nazwy). Przede wszystkim co mnie tu urzekło do przejrzenia? Grafika i okładka (ale pierwszego tomu, bo teraz pod linkiem jest najnowsza). Coś czułem, że to będzie epickie przedstawianie walk i się nie myliłem. Świat fantasy, gdzie ludzkość zwyciężyła wszystkie inne rasy w wielkiej wojnie, a dopomógł temu bohater Sid. W sumie to teraz zauważyłem, że unikam imion. Skutek uboczny mieszania mi się mang, oraz nie czytania ich. W każdym razie nasz bohater Kai nagle dokonuje przeskoku czasu? Inny wymiar? Jedno jest pewne, ludzkość przegrała tę wojnę. Przynajmniej nasz chłopak jest na tyle dobrze wyszkolony, a inni ludzie słabi, że da radę pomóc upadłej ludzkości. W tego typach mangach można się zastanowić, czy czasem nie stanie się bohaterem, którego podziwiano - Saiem. Nu walki i kreska jak mówiłem są ciekawe. Historia też. Do tego trochę humoru i... oczywiście haremik. Aczkolwiek raczej niewielki:d A zapomniałbym, to nie do końca fantasy, bo mamy też spluwy i technologię. Może w takim razie za tydzień opowiem o tym drugim tytule.

Hen v04c37

Hm... wrzucałem rozdział, jestem tego pewien, więc czemu go nie było jak sprawdzałem link? Wrzuciłem drugi raz. Może rozłączyło mi połączenie i mimo kopiowania nie poszło... ale wtedy miałbym inne okno na ftp. Uch, martwi mnie to.

Do zaś
Aqwet
5 Komentarze
28 Aug 2023 Aqwet
przez suruburu @ 31 Aug 2023 17:14:50

mam cos zrabane czy link nie działa?
przez Aqwet @ 01 Sep 2023 0:27:09

Działał jak dawałem i teraz też działa, więc to nie ja:D
przez suruburu @ 02 Sep 2023 0:34:34

wrzucisz na mangadexa?
przez Aqwet @ 02 Sep 2023 17:49:11

Nie używam Mangadexa. Ten kto tam wrzuca nie należy do grupy
przez suruburu @ 02 Sep 2023 23:07:24

dobra naprawilo mi się i mam. czuję że w następnym chapku będzie rypanko.
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.