Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Killer Shark In Another World

Hej
Dawno niczego nie polecałem. Pewna manga fantasy o walce z lordem demonów i powrocie w czasie właśnie się skończyła. O ile chciałem polecić to na początku to koniec jest taki... żałosny. W sumie do tego zmierzała cała manga, ale końcowa wojna była taka... jednostronna. W związku z czym napiszę o czymś innym. Killer Shark In Another World. Za cholerę nie pamiętam, czy o tym pisałem. Oby nie:D Autor widać miał niezły ubaw robiąc tę mangę. To taki pastisz różnych horrorów/SF i innych takich. Motywem przewodnim są rekiny ale będą i inne takie, np obcy, terminator. Nasza główna bohaterka, przywoływaczka w świcie fantasy dostaje za zadanie pokonanie lorda demonów. W sumie przedtem znęcają się nad nią, jest do kitu i takie tam... ale przywołuje ducha? potwora? rekina z możliwością dowolnego przeobrażania się w dowolny rekinopodobny stwór z różnych horrorów. Innymi cechami specjalnymi naszego stworzenia są: nienawiść do miłości, sianie zamętu, niesłuchanie się swej pani i ogólna pojęta masakra wszystkie co żyje... lub też nie. Zwariowana komedia z dużą ilością zwłok, krwi, czarnego humoru i akcji. Cóż, czego się spodziewać, gdy wróżki palą zioła i mają imiona takie jak Maryśka:D Fabuła oczywiście jest na dalekim miejscu. Głównie chodzi o to jak sobie nasza bohaterka radzi z siejącą zniszczenie pupilem... lub też i nie, bo sama często obrywa i wyłapywaniu wszystkich nawiązań do naszego świata małego i dużego ekranu.


King of Hell v04c26

Btw. Za gorąco...
Do zaś
Aqwet
3 Komentarze
21 Aug 2023 Aqwet
przez Mangara @ 22 Aug 2023 16:20:24

Serdecznie polecam Killer Shark! Świetny projekt! Btw. Dawno nie było Kinga, muszę to sobie odświeżyć.
przez SRT26 @ 24 Aug 2023 16:37:11

Dzięki za dalszą kontynuacje.
przez Aqwet @ 24 Aug 2023 18:01:33

Jakie dawno? Niedawno był rozdział:D To już drugi w tym roku. On miał lecieć jako łatwiejszy tytuł w przerwach od Breaker-Arpeggio, ale doszła nowa osoba i wpadł Hen w to miejsce.
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.