Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Koniec UB

Hej

Ech, czuję się niczym Hulk, który musi nauczyć się sztuk walki... Przetłumaczyłem pół kołyski na za tydzień, ale te odgłosy mnie dobijają. Jakby były tylko na tle, to olałbym je, a tak staram się tłumaczyć z japońskiego, ze słownikiem w dłoni. Połowa mi się udaje, ale niektóre krzaki są dla mnie nieczytelne. Do tego dochodzi fakt, że to co przetłumaczę ma różne stopnie komplikacji, np: słaby odgłos uderzenia, średni odgłos, mocny odgłos, itp. No i tu wpada mój Hulk. Większość z tego umiem przetłumaczyć na jedno kopyto... aaaaa... Mój zasób słownictwa z onomatopei jest słabiutki. No nic, w sobotę muszę dokończyć.
Za to szperając dzisiaj po UB i wypytując się edytora ile ma tomów rawów odkryłem, że UB skończyło się w 2019... Taaa, szybki jestem:P Niestety skanlacja ang zamula strasznie i w tym tempie ich nawet dogonimy, lol. W każdym razie jest 24 tomów, gdzie 23ci jest ostatni. Bo liczymy od zera, a nie od jeden. I nadal nie dostałem korekty z jap.

Bio-Meat: Nectar v12c98

Na Steamie w ten weekend była wyprzedaż Koei Tecmo. Kolesi, którzy nie obniżają cen, robią drogie i mnóstwo DLC i rzadko mają przeceny na wyprzedaży zimowej i letniej Steama (tam gdzie kupuję). Myślałem, aby pokupować ale... zniżki dali na gry, dlc prawie w ogóle. Do tego i tak wydać 1000zł na skórki... Straciłem zapał. Poczekam na kolejne, o ile ruszę ich gry. Najbardziej mi zależało na Attack on Titan 2, bo 1 złapałem na wyprzedaży, ale bez DLC. Jedynie Ateliery chyba mają wyprzedaże i gry nie japońskie i Berserk (ciekawe dlaczego, bo wszystkie inne dynasty warriors już nie). W sumie mniejsza ze skórkami skoro są po 15zł za sztukę, ale dodatkowe misje już chciałbym.

Do zaś
Aqwet

Ps. Przeszedłem Niera ale DLC mnie rozbiło ze swoim poziomem trudności. Zrobiłem przerwę na sezon w Diablo 3
0 Komentarze
26 Apr 2021 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.