Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Thunderbolt Fantasy

Hej

Dziś mam coś ciekawego znalezionego w dziale anime. Thunderbolt Fantasy. Właśnie zaczęło lecieć w TV, więc mam tylko jeden odcinek. No dobra ale o czym? Wyobraźmy sobie chińskie kino akcji z mieczami super ciosami i innymi takimi. Efekty specjalne, krew, dynamiczna walka, pocięte ciała i dość fajna grafika. A teraz najciekawsze: to anime wykorzystuje starą jak świat metodę i efekty komputerowe, a mianowicie wszystkie postacie to lalki, jak lalki barbie:D Oczywiście są to raczej chińskie lalki niż zachodnie, ale mniejsza z tym. Powiem, że takiego cuda jeszcze nie widziałem i o dziwo nie było złe, może dlatego, że lubię chińskie filmy ze sztukami walki.

A co u nas? Night w końcu odwiedził stronę i wypowiedział się co jej dolega... hm, ale nie naprawił jak widzę. Natomiast Eth ma jakieś zlecenie i siedzi po godzinach. Chciała mnie zabić za gadanie o korektach. Niestety u niej takie coś może trwać nawet dwa miesiące. A mój jedyny edytor wyjechał na tydzień, oby. Dał mi pewien rozdział ale ma błędy więc nie poszedł.

Co do dzisiejszego rozdziału, to w sumie nie dostałem pozwolenia poza sobotnim stwierdzeniem, że w niedzielę pójdzie na aktualkę. Mam nadzieję, że mnie nie zabiją:D

Full Metal Panic! Another v01c05[joint z Hayate]

Do zaś
Aqwet
2 Komentarze
11 Jul 2016 Aqwet
przez pati @ 15 Jul 2016 9:50:05

czy ja mam coś 'popsute' że nic nie mogę ściągnąć bo zawsze wyskakuje mi: 502 Bad Gateway ? :/
przez Aqwet @ 16 Jul 2016 23:15:36

Dodaj w w w do adresu linka. Night stwierdził, że u nas coś padło z licznikiem ściągnięć i on psuje ale nic nie naprawił.
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.