Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Lista

Hej
Jednak zachorowałem:P Teraz już mi lepiej no ale cóż...

Ubel Blatt v15c121

Chciałem zrobić listę z tym co robimy. W sumie też dla siebie ale mało czasu zostało więc opisy będą krótkie.

- Arpeggio of Blue Steel (robię, ale problem z korektą więc wolno idzie)
- Bio Meat: Nectar (robi się)
- Candidate for Goddess (czeka na śmiałka, który przetłumacz ścianę tekstu. Zależy mi na tym, bo ostatni tom)
- Captain Tsubasa (pies wie, po Nighcie)
- Crayon Shin-chan (awaryjna mana na szybką edycję i do testów. Edytor jej nie lubi)
- Crimson Grave (pies wie, po Nighcie. Btw, nigdy to nie poszło jak byłem w grupie)
- D-ASH (czeka)
- Erementar Gerad (czekam na edytora)
- GTO: Shonan 14 Days (joint, czekam)
- HEN (czeka)
- Historie (hm... tego nawet nie kojarzę:P)
- History's Strongest Disciple Kenichi (robi się)
- Hito Hitori Futari (czeka)
- Jojo's Bizarre Advenutre (muszę to wywalić bo zlicencjonowane)
- King of Hell (chętnie ruszyłbym to ale długie i nie ma rawów)
- Le Chevalier d'Eon (czeka)
- Master Keaton (po moim trupie, ale jak to ktoś chce robić to mu dam)
- Melty Blood/Melty Blood Act2 (Mb i Mb2 jest skończone ale ma to kontynuację. Nie chcę zaczynać nowego projektu)
- Mouryou no Yurikago (ruszę to jak się dogadam co z brakującym rozdziałem...)
- Needless (nie robiłem, więc leży, brakuje człowieka)
- Persona 3 (ciężkie to, bo grupa ang porzuciła, albo nie... a potem i tak znikł serwer. W sumie nie wiem czy po Japońsku wychodzi. Edytor nienawidzi, ja lubię)
- Princess Resurrection (pies wie, po Nighcie. Btw, nigdy to nie poszło jak byłem w grupie)
- Suikoden III (chętnie porobiłbym to ale nie ma 2 tomów, więc leży)
- Ubel Blatt (robi się
- Yanagida-kun to Mizuno-san (hmm??? a to nie był joint i ktoś to robi dalej?)
- Yu Yu Hakusho (czeka)
Była jeszcze jedna manga ale nie dodałem jej nawet do spisu, bo póki był człowiek, który przeszedł z tą mangą to robiłem a teraz... nie ma go.
Widzę też, że nie mam Another z Panica. Kolejny joint, który się załamał bo nikt tego nie tłumaczy z japońskiego.

Obecnie zależy mi na tym (bez jointów):
- Arpeggio of Blue Steel
- Bio Meat: Nectar
- Candidate for Goddess
- Erementar Gerad
- History's Strongest Disciple Kenichi
- Mouryou no Yurikago
- Ubel Blatt

Do zaś
Aqwet
3 Komentarze
03 Feb 2020 Aqwet
I znów

Hej
Coś mnie bierze, więc albo będę chory jutro albo lepiej się poczuję, bo wezmę lekarstwa zanim się rozchoruję. W każdym razie dziś krótko.

History's Strongest Disciple Kenichi v22c194

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
27 Jan 2020 Aqwet
Mahou Tsukai Kurohime

Hej
OMG... bałem się, że nie ma save na ostatniej drodze w SAO, Hollow i dopiero teraz skończyłem. Ba, nawet dostałem napisy końcowe, chociaż to nie koniec gry. Tak jak myślałem, tu są jakby dwie gry w jednej. Możliwe, że podbijanie zamku to remake tej gry co nie wyszła na PC, a Hollow to właściwa gra w tej wersji. W każdym razie został mi zamek i wszystkie poboczne rzeczy oraz grindowanie specjalnych pasywek jak i misji hollow. 2 postacie do odblokowania, odkrycie wszystkich zakamarków, bo nie wszędzie byłem jeszcze, choć raczej mało tych nieodkrytych, część zablokowanych i wiele map w centrum: chyba z nowymi umiejętnościami dla wszystkich lub dla wszystkich moich drzewek, bo pojawiły się mniej więcej gdy się o nich dowiedziałem. Ech, a miałem przed snem jak zwykle przeczytać kolejną mangę.

Dziś coś co polecam, bo niedawno skończyłem przeglądać: Mahou Tsukai Kurohime. Dla mnie kreska wygląda na starą ale pięknie rysuje dziewczyny. Druga manga jego, bo od niej zaczynałem to: Go Da Gun. No ale to potem. Póki co mamy tu połączenie westernu z magią. Główna bohaterka (Kurohime) jest potężną wiedźmą walcząca z bogami. Dla tej walki zrobi wszystko, a robi to aby uratować ludzkość. Aczkolwiek szybko dowiadujemy się, że ma pewien defekt a mianowicie zmienia się w dziewczynkę Himeko, która jest słaba jak mysz. W sumie nie chcę zdradzać za dużo, bo już nie pamiętam co wiemy od początku, a co potem jest weryfikowane. W każdym razie ratuje pewnego chłopca z rąk bandyty i tak zaczyna się ich wielka miłość i przygoda:D Co tam nie mamy, laska już z początku przechodzi transformacje, a potem ich liczba się zwiększa niczym w dragon ballu:D Ogólnie jest to manga akcji, komedia i... dramat jak się potem okaże. Wróćmy jeszcze do połączenia światów. Weźmy normalny świat westernu, dodajmy trochę różnych bogów oraz demony i wrzućmy magię. No ale magia nie będzie od tak sobie używana. Trzeba mieć "różdżkę", choć chyba nigdzie nie ma o tym mowy. Więc co? Magiczne bronie i magiczne kule. Tak wygląda tu magia. Głównie jest to magia transformacji celu lub przywołania (chociaż w sumie to też pewnego rodzaju transformacja). Potem historia robi się mocno zagmatwana i tragiczna. Na tyle, że jestem skołowany co do pewnych rzeczy:D Dużo lepiej szłoby mi jakbym to czytał a nie przeglądał. Chociaż ostatnie rozdziały nawet zacząłem czytać, aby dowiedzieć się czegoś.

Dziś:
Bio-Meat: Nectar v10c81

Przy okazji, sprawdziłem LN wychodzące w Polsce i tak:
- SAO wyszło z nową historią, tom 21 to Unital Ring. Ciekawe ile tomów zajmie ta historia. Być może będzie też ostatnią, a przynajmniej tak ktoś wnioskował po wywiadzie. W Japonni jest jeszcze tom 22 (zbiorcze opowiadania z płyt DVD, różne światy. Było już coś takiego wcześniej) i tom 23, drugi tom Unital. W sumie Unital to taki Minecraft:P Trochę mniej RPG, albo inaczej. Realny RPG. Choć w książce nazywają to survival.
- To raczej stare info, bo prawie rok temu widziałem to samo, ale: No game no life jest zawieszone do odwołania. Autor się kuruje

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
20 Jan 2020 Aqwet
Delivery of the Dead

Hej
Muhhahahaha i to podwójne muhahaha... potrójne... muhahaha
No dobra, życie mnie przytłacza. Pisałem o tym że gram w SAO... pierwszą część jaka wyszła na PC i plan był taki aby kupić Tomb Ridera część 3 i go skończyć. A tymczasem SAO nadal jestem gdzieś 2/3 fabuły. Kończę właśnie strefę Hollow, tzn fabułę, bo tam później będzie całe grindowanie chyba. A z wieży Aincard zostało mi 10 poziomów. Masakra. Z tego powodu nie odpaliłem TR, a teraz wyszedł w końcu dodatek do Monster Huntera i nie mogę go zignorować bo będę do tyłu z eventami i się nie pozbieram.

Drugie muhahaha to wykonałem 800 skili i odblokowałem w końcu łączenie ich. Teraz mogę zabijać bosów 1 kombosem i takie tam... tylko że z tego samego powodu zrezygnowałem z łączenia zwykłych ciosów aby zadać lepszy cios skilem na zakończenie bo nie umiem. I tak jak się obawiałem jest to koszmarnie trudne. Po przejrzeniu wielu filmów i dzięki temu, że dali mi wraz ze skilem możliwość trenowania tego w osobnym pokoju bez opóźnień wynikających z używania ich... przy niektórych udaje mi się użyć podwójnej kombinacji raz na 10 prób:P Chyba zostanę przy zwykłych skilach. Muszę użyć 20x podczas testów (specjalnych zadań w hollow), aby odblokować wyższe kombinacje. Ciekawe tylko czy to zwiększa też obrażenia. Póki co nie widzę potrzeby używania ale przynajmniej gra stała się ciekawsza. Poluję na 1 fioletowy błysk przez sekundę w różnych częściach użycia skila. Na szczęście zawsze jest w tym samym miejscu ale i tak jest zbyt krótki.

Trzecie muhahaha to... stwierdziłem, że oprócz polecanych mang też będę dawał te dziwne:D i tak oto: Delivery of the Dead. Nieeee, nie byłem psychicznie przygotowany na to co mnie spotka. To miała być niewinna manga o zombie... o ile można mówić o niewinności z zombie:P Teraz moje życie nie będzie takie same. No dobra, to dopiero dwa rozdziały więc nie wiem czy to w ogóle ma jakąś fabułę czy jest zbiorem opowieści o zombie. No dobra a o czym, hm... o zombie do wynajęcia. Płacisz alfonsowi i dostajesz zombie do hm, wykorzystania. Niby w opisie jest: na dowolny cel, ale póki co to w sumie prostytutki tylko że martwe... trochę rozpadające się... i nie gryzą (dobrze wytresowane?). Eeee, w każdym razie mamy tu rozterki kolesi, którzy chcą się przespać z tymi zombie dziewczynami, np czy podczas loda nie odgryzie mi? Wspólne kąpiele, czułości, całowanie itp... A zombie to bardziej pozszywane, brudne lalki. Ja pierdolę, to jest chore, bo zrobili z tego romans psychologiczny o byciu innym:D A, i to nie jest hentai. Sex jest ale jak ktoś chce zobaczyć akcję to... jest pominięta. Chodzi przecież o strefę uczuciową. Taaaa, wypisuję się, ba!

Coś normalnego:
Ubel Blatt v15c120

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
13 Jan 2020 Aqwet
Późna niedziela

Hej
Zupełnie zapomniałem o rozdziale na niedzielę... Przypomniało mi się jak wrzucałem tłumaczenie kolejnego rozdziału. Głowa mnie boli, więc tyle

History's Strongest Disciple Kenichi v22c193

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
07 Jan 2020 Aqwet

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 Następny >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.