Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Dzień dziecka

Hej

Dziś krótko bo ani nie mam rozdziału ani czasu na opisywanie czegoś dłuższego. Na ostatnią chwilę dostałem Bio-Meat, ale edytor chory i poszedł spać, więc dam za tydzień. Ultra Red wciąż nie udało mi się wyciągnąć od Alfika. Sam za dużo nie zrobiłem. Od środy mnie nie ma aż do niedzieli (Kotlina Kłodzka wita), więc przyszły news może czasem pojawić się w poniedziałek, oraz poza BM i ewentualnie nowym jointem, który mam w planach, nic innego się nie pojawi.

Przy okazji zgłosiły się trzy osoby, z czego jedna odpadła w przedbiegach, druga dostała coś do zrobienia i słuch zaginął. Z trzecią wiążę wielkie plany, oby nie zniknęła jak inni z wielkimi planami, po narobieniu mi smaku i kilku tłumaczeń na raz:P Być może przejmę też dwa tytuły innej grupy, bo właściwie powoli ją wchłaniam (ta nowa osoba to ostatnia z tamtej grupy, która nie jest tu), ale to się okaże.

Ja natomiast niemiłosiernie katuję kolejne Arpeggio. Póki co przegrywam z nim 2:0. Biedny edytor nie ma przez to co robić. HSDK nie odzyskałem i przez to nie chce tłumaczyć, a UB nie ruszyłem jeszcze jakby co. Wciąż mam braki snu.

Do zaś
Aqwet

PS. Wszystkiego najlepszego na dzień dziecka dla tych dużych i małych dzieci:D
0 Komentarze
01 Jun 2015 Aqwet
Wybory

Heja

Byliście na wyborach? Jak nie to... już i tak za późno:D Mam dziś mało czasu, więc tylko wrzucam rozdział i zapraszam tłumaczy/korektorów do wstąpienia.

Melty Blood Act.2 v07 Special

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
25 May 2015 Aqwet
The Gamer

Ym, hej

Tak więc... przyznaję się, że ten tydzień zawaliłem i zrobiłem tylko GTO oraz nie wymusiłem na Alfiku ostatniego Ultra Red. Taka śpiąca pogoda plus trochę późno chodziłem spać przez zabawy komórką i przez to byłem zbyt niewyspany na robienie. Obiecuję poprawę:D Btw, ściągnąłem sobie anime Arpeggio of Blue Steel i trochę za bardzo jest zbite oraz wolałbym, aby było na podstawie mangi, a nie tylko wzorowało się nią przez pierwsze kilka odcinków. No i postacie jakieś takie młodsze. Ogólnie nie oglądałem, tylko przejrzałem (jak większość moich hobby z braku czasu:( ), mimo to jest to mangowe Arpeggio. Zapowiada się fajnie:D

Jakby kto nie wiedział, 19 maja premiera Wiedźmina 3.

Czyli z braku rozdziałów polecę: The Gamer. Manhwa w postaci webtoona, która właśnie dobrnęła do końca pierwszego sezonu... cokolwiek to oznacza:d (przy okazji Breaker the New Waves też się skończył, ale będzie kolejny sezon. Ciekawe czy pod inną nazwą jak to zrobili z New Waves). W każdym razie pewien licealista nagle odkrywa, że jego życie stało się grą. Od teraz potrafi uczyć się umiejętności (np czytając książki), zwiększać statystyki (matma? pff co to dla kogoś z inteligencją +40?)... i odkrywa, że w naszym świecie istnieje magia jak i sztuki kung fu, a on sam ze względu na swoją umiejętność staje się smacznym kąskiem (części ciała takiego kogoś też zawierają w sobie moc i są ware fortunę:D). I tak oto nasz bohater zaczyna grać w życie, a jednocześnie szkolić się w walce (wtargnięcie do osobnej strefy przestrzeni tak zwanej lochu i walka z ich mieszkańcami dała mu do myślenia, a potem dobre źródło na farmę doświadczenia:D), znajdować przyjaciół z nowego świata oraz przeżyć.

Do zaś
Aqwet

I naprawdę zapraszam do wstąpienia, abym stworzył niezależne grupy z własnymi mangami
0 Komentarze
18 May 2015 Aqwet
RE: Monster

Hej
Jak tam wybory na prezydenta? Nie byliście? Wstydźcie się! Za karę nie będzie mang od nas:D
Dziś daję ostatni rozdział Needless jaki mam i zawieszam go z powodu braku tłumacza i korektora. A za tydzień wymuszę w końcu ostatni rozdział Ultra Red, tylko naostrzę noże:D

Luuudziska, zapraszamy do grupy. Na obecną chwilę tłumaczy i korektorów!

Dziś prezydent podaje:
Erementar Gerad v09c39
Needless v04c28


Dziś coś w stylu RPG: RE: Monster. Kolejna manga oparta na novelce o tym samym tytule, a opowiada w skrócie o... był sobie koleś i mu się zdechło. No nic dziwnego skoro jakaś dziewoja kilkanaście razy przez przypadek pchnęła go nożem. No cóż, o tamtym świecie nic nie wiemy poza tym, że był podobny do naszego ale miał cechy RPG, czyli koleś miał umiejętności, wzmocnienia, może czary i magiczna broń. Ale to nie koniec, bo zaraz potem budzi się w zaświatach... nie, wróć, to reinkarnacja a on budzi się w jaskini w lesie jako goblin i tu się zaczyna cała historia jego dorastania - oczywiście na zasadzie ewolucji klasowej z gry RPG. Na jego szczęście na starcie już ma lepiej od innych: zachował swoją inteligencję i wiedzę z poprzedniego życia, oraz mimo utraty wszystkich wyuczonych zdolności została mu jedna - zjadając daną rzecz potrafi przejąć jej zdolności. No to będzie wyżerka. O ile przetrwa na tyle długo jako słaby goblin, gdzie wszyscy na nie polują.

Miłego czytania
Aqwet
1 Komentarze
11 May 2015 Aqwet
Freezing

Hej
Na wstępie napisze co u nas. Więc ja się obijałem 2 tygodnie i robiłem tylko jak musiałem zrobić korektę, ale przynajmniej z moim wzrokiem już lepiej. Tydzień trwało ta dziwna przypadłość, gdzie szybko mi się wzrok męczył i nie mogłem się skupić na czymkolwiek. Teraz wróciło mi tylko zwykłe notoryczne niewyspanie... Teraz muszę nadgonić zaległości w tłumaczeniach.
Poza tym Alfik od nas odchodzi zaraz jak zrobi ostatnie Ultra Red. Więęęc, gdzie te tłumy nowych ludzi do roboty?

Dziś miało nie być rozdziałów, ale wpadł joint:
GTO: Shonan 14 days Special 5 [joint z Hayate]

A polecam: Freezing. Coś co wyglądało jak SF. z walczącymi sexy dziewczynami z najeźdźcami z kosmosu, czyli coś miłego dla oka i lekkiego... a przeistoczyło się w dramat SF z sexy dziewczynami:D Główny bohater przybywa do szkoły gdzie uczą się genetycznie zmodyfikowane dziewczyny i ich partnerzy używający "zamrażanie" czyli właśnie freezing, aby walczyć z najeźdźcami z kosmosu. Coś przypominające anioły z evangelionów. Trup ściele się gęsto, a ludzie okazują się bardziej potworni niż kosmici. Tytuł ma kilka serii np Freezing: Zero - prequel.
0 Komentarze
04 May 2015 Aqwet

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 Następny >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.