Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Witchcraft

Hejka

W sobotę jak zwykle byłem w moim sklepiku mangowym, by jak zwykle kupić mangi, które nie mam czasu czytać i zwiększają moją kupkę wstydu... w sumie to już nie kupka bo pół okna mi zasłaniają:P I znacie to, że wchodzicie, a tam... yaoi, yaoi, yaaaaoiii. Od cholery tego i tylko trzeba zakrywać oczy i uciekać, ale moi wierni bracia, oto światełko w tunelu. Na rynku pojawił się pierwszy hentai (przynajmniej ja nie słyszałem o innym) i wreszcie możemy wyjść z cienia wkładania ekhem w eee (może czytać nas gawiedź więc nie powiem) i ponieść ten święty gral. Tak więc łączcie się chłopi i walczmy z tą hydrą co yaoi się zowie. A o to i nasz mesjasz: Witchcraft

Natomiast u nas:
GTO: Shonan 14 days Special 6 [joint z Hayate]

Przyjąłem też nową tłumaczkę, która zaraz dostała problemów i nie bardzo wiem co jej dać (bo musi to być coś co wolno idzie), a miała robić Needless. I postanowione, przygarniam projekt/projekty (te, które trwają i chyba jeden niezaczęty) pewnej grupy, która przenosi się w całości do nas.

Miłego czytania i zapraszam
Aqwet
0 Komentarze
15 Jun 2015 Aqwet
Full Metal Panic! Another

Hej
Wróciłem z gór... zmęczony:D No ale to inny rodzaj zmęczenia, tylko niewyspanie takie same. Dlatego właśnie aktualizacja jest dopiero dziś. Jeszcze nie ogarnąłem projektów z zeszłego tygodnia, zrobiłem tylko korekty na dzisiejszą aktualizację i oto dzisiejsze mangi:

Bio-Meat: Nectar v08c61
Full Metal Panic! Another v01c01[joint z Hayate] Nowość!

Full Metal Panic! Another to nowy projekt jako joint z Hayate, który jakiś czas temu postanowiłem robić (lubię anime) z powodu braku regularnych grup u nas. Abym zawsze miał alternatywę na aktualkę. A opis wygląda tak:

Jest to kolejna historia ze świata Full Metal Panic. Wydarzenia w niej opisane mają miejsce dziesięć lat po przygodach Sousuke i Kaname.

Ichinose Tatsuya to normalny licealista, który żyje wraz ze swoim ojcem i siostrą, Yukari. Ma tendencję do zakochiwania się w zagranicznych kobietach, co nigdy nie kończy się dla niego dobrze. Pewnego dnia, gdy pomagając ojcu w firmie, jechał w górach Power Slavem, natknął się na kolejną piękną kobietę z zagranicy, Adelinę. Pomaga jej i z zaskoczeniem zauważa, że ma przy sobie wojskowego Arm Slave'a, typ Shadow. Co ta tajemnicza i potężnie uzbrojona kobieta robi w górach? Życie Tatsuyi stanie się o wiele bardziej ekscytujące.

Do miłego
Aqwet

Ps. Obecnie najbardziej potrzebujemy korektorów, następnie tłumaczy. Edytorów raczej mniej. W tym tygodniu muszę zrobić w końcu Arpeggio, korektę nowej osoby na pozycji tłumacza (Needless) i dać coś drugiemu edytorowi... pewnie kolejne BM. QC GTO. Reszta jest nieplanowana, ale w przypadku nadmiaru czasu (taaa, jasne) ruszyć coś dla Nighta (UB, bo HSDK nie ruszę póki nie poddam się z odzyskaniem tego z dysku - nie chce mi się drugi raz tłumaczyć to samo).
Oraz edytor Ultra Red ma kompa w naprawie, więc jednak dłużej na to poczekamy.
1 Komentarze
09 Jun 2015 Aqwet
Dzień dziecka

Hej

Dziś krótko bo ani nie mam rozdziału ani czasu na opisywanie czegoś dłuższego. Na ostatnią chwilę dostałem Bio-Meat, ale edytor chory i poszedł spać, więc dam za tydzień. Ultra Red wciąż nie udało mi się wyciągnąć od Alfika. Sam za dużo nie zrobiłem. Od środy mnie nie ma aż do niedzieli (Kotlina Kłodzka wita), więc przyszły news może czasem pojawić się w poniedziałek, oraz poza BM i ewentualnie nowym jointem, który mam w planach, nic innego się nie pojawi.

Przy okazji zgłosiły się trzy osoby, z czego jedna odpadła w przedbiegach, druga dostała coś do zrobienia i słuch zaginął. Z trzecią wiążę wielkie plany, oby nie zniknęła jak inni z wielkimi planami, po narobieniu mi smaku i kilku tłumaczeń na raz:P Być może przejmę też dwa tytuły innej grupy, bo właściwie powoli ją wchłaniam (ta nowa osoba to ostatnia z tamtej grupy, która nie jest tu), ale to się okaże.

Ja natomiast niemiłosiernie katuję kolejne Arpeggio. Póki co przegrywam z nim 2:0. Biedny edytor nie ma przez to co robić. HSDK nie odzyskałem i przez to nie chce tłumaczyć, a UB nie ruszyłem jeszcze jakby co. Wciąż mam braki snu.

Do zaś
Aqwet

PS. Wszystkiego najlepszego na dzień dziecka dla tych dużych i małych dzieci:D
0 Komentarze
01 Jun 2015 Aqwet
Wybory

Heja

Byliście na wyborach? Jak nie to... już i tak za późno:D Mam dziś mało czasu, więc tylko wrzucam rozdział i zapraszam tłumaczy/korektorów do wstąpienia.

Melty Blood Act.2 v07 Special

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
25 May 2015 Aqwet
The Gamer

Ym, hej

Tak więc... przyznaję się, że ten tydzień zawaliłem i zrobiłem tylko GTO oraz nie wymusiłem na Alfiku ostatniego Ultra Red. Taka śpiąca pogoda plus trochę późno chodziłem spać przez zabawy komórką i przez to byłem zbyt niewyspany na robienie. Obiecuję poprawę:D Btw, ściągnąłem sobie anime Arpeggio of Blue Steel i trochę za bardzo jest zbite oraz wolałbym, aby było na podstawie mangi, a nie tylko wzorowało się nią przez pierwsze kilka odcinków. No i postacie jakieś takie młodsze. Ogólnie nie oglądałem, tylko przejrzałem (jak większość moich hobby z braku czasu:( ), mimo to jest to mangowe Arpeggio. Zapowiada się fajnie:D

Jakby kto nie wiedział, 19 maja premiera Wiedźmina 3.

Czyli z braku rozdziałów polecę: The Gamer. Manhwa w postaci webtoona, która właśnie dobrnęła do końca pierwszego sezonu... cokolwiek to oznacza:d (przy okazji Breaker the New Waves też się skończył, ale będzie kolejny sezon. Ciekawe czy pod inną nazwą jak to zrobili z New Waves). W każdym razie pewien licealista nagle odkrywa, że jego życie stało się grą. Od teraz potrafi uczyć się umiejętności (np czytając książki), zwiększać statystyki (matma? pff co to dla kogoś z inteligencją +40?)... i odkrywa, że w naszym świecie istnieje magia jak i sztuki kung fu, a on sam ze względu na swoją umiejętność staje się smacznym kąskiem (części ciała takiego kogoś też zawierają w sobie moc i są ware fortunę:D). I tak oto nasz bohater zaczyna grać w życie, a jednocześnie szkolić się w walce (wtargnięcie do osobnej strefy przestrzeni tak zwanej lochu i walka z ich mieszkańcami dała mu do myślenia, a potem dobre źródło na farmę doświadczenia:D), znajdować przyjaciół z nowego świata oraz przeżyć.

Do zaś
Aqwet

I naprawdę zapraszam do wstąpienia, abym stworzył niezależne grupy z własnymi mangami
0 Komentarze
18 May 2015 Aqwet

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 Następny >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.