Ouritsu Mahou Gakuen no Saikasei - Hinkongai Agari no Saikyou Mahoushi, Kizoku Darake no Gakuen de Musou Suru
![]()
Hej
Nie dostałem jednak dziś rozdziału, więc nie mam nic.
Chyba tego nie opisywałem. Nie wiem, bo jest strasznie podobne do kilku innych tytułów, które śledziłem i wszystkie mi się wymieszały. A że obecnie się zakończyło to dam opis.
Ouritsu Mahou Gakuen no Saikasei - Hinkongai Agari no Saikyou Mahoushi, Kizoku Darake no Gakuen de Musou Suru . Kolejna seria o superpostaci, która trafia do akademii, laski na niego lecą (2), wszyscy pogardzają i nienawidzą (segregacja klasowa), a nasz bohater jest tak potężny, że od niechcenia pokonuje wszystko. Tak w skrócie cała manga:D Dokładniej to bohater trafia do akademii magii, a skoro pochodzi z plebsu, to od początku ma wrogów. Z drugiej strony posiada drugą tożsamość, gdzie jako zabójca magów utrzymuje ład i porządek w organizacji skrytej w cieniu. Do tego dorzućmy złą organizację, trochę dramy i ukrytych wątków. Jak zwykle wziąłem się za to z powodu okładki, a potem spodobała mi się kreska. Natomiast fabuła jest trochę chaotyczna, ale lepiej wychodzi jak i zakończenie niż to co pisałem w spisie zakończonych. Co prawda trochę na siłę ale przynajmniej jakieś jest.
Ps.
Ubiłem jednak Lilith. Sezon trwa do 14, a ja 15 ją ubiłem po wielu godzinach. Cóż, wiele razy chciałem się poddać, ale dobrze że tego nie zrobiłem. A w FF7 zmierzę się właśnie z superbosem w DLC. Wczoraj levelowałem materie.
Do zaś
Aqwet
Nie dostałem jednak dziś rozdziału, więc nie mam nic.
Chyba tego nie opisywałem. Nie wiem, bo jest strasznie podobne do kilku innych tytułów, które śledziłem i wszystkie mi się wymieszały. A że obecnie się zakończyło to dam opis.
Ouritsu Mahou Gakuen no Saikasei - Hinkongai Agari no Saikyou Mahoushi, Kizoku Darake no Gakuen de Musou Suru . Kolejna seria o superpostaci, która trafia do akademii, laski na niego lecą (2), wszyscy pogardzają i nienawidzą (segregacja klasowa), a nasz bohater jest tak potężny, że od niechcenia pokonuje wszystko. Tak w skrócie cała manga:D Dokładniej to bohater trafia do akademii magii, a skoro pochodzi z plebsu, to od początku ma wrogów. Z drugiej strony posiada drugą tożsamość, gdzie jako zabójca magów utrzymuje ład i porządek w organizacji skrytej w cieniu. Do tego dorzućmy złą organizację, trochę dramy i ukrytych wątków. Jak zwykle wziąłem się za to z powodu okładki, a potem spodobała mi się kreska. Natomiast fabuła jest trochę chaotyczna, ale lepiej wychodzi jak i zakończenie niż to co pisałem w spisie zakończonych. Co prawda trochę na siłę ale przynajmniej jakieś jest.
Ps.
Ubiłem jednak Lilith. Sezon trwa do 14, a ja 15 ją ubiłem po wielu godzinach. Cóż, wiele razy chciałem się poddać, ale dobrze że tego nie zrobiłem. A w FF7 zmierzę się właśnie z superbosem w DLC. Wczoraj levelowałem materie.
Do zaś
Aqwet
15 Apr 2024 Aqwet
Wybory
![]()
Hej
No to dziś wybieraliśmy tych, na których będziemy narzekać przez kolejne kilka lat:D
Btw. Mam dość Diablo 4 kończy się sezon, a nie mogę zrobić ostatniego zadania, więc... odpaliłem w międzyczasie Ff7, aby zrobić przejście na hardzie. No, 5 walk z bosami w nowym wyzwaniu jest za trudne dla mnie. Tzn. widziałem poradniki, ale to jak gra na fortepianie. Łatwe... dla kogoś, kto umie anulować ataki Tify, aby zyskać na czasie. I wszystko w odpowiedniej kombinacji, albo po tobie. Cóż, poradnik jest, aby w jednej serii pokonać prawie każdego, ale jak się nie uda, to z braku obrony samemu się ginie. Dotrwałem maksymalnie do 3 walki. Brakuje mi 1 przedmiotu, ale nie wiem czy zrobi wielką różnicę. Zdobycie go niestety wymusi mi powtarzanie cholernie trudnej innej walki z wieloma zadaniami. Mogę też spróbować przejść DLC na hardzie i zdobyć pewien przedmiot. Tylko tam też jest podobne wyzwanie więc nie wiem. Póki co ruszyłem DLC, bo i tak muszę przejść, aby odblokować jeszcze jedną trudną walkę.
The Breaker Eternal Force c016
Za tydzień czasem może nic nie być. Edytor ma misję zdrowotną i może nie być na siłach walczyć dalej:D
Do zaś
Aqwet
No to dziś wybieraliśmy tych, na których będziemy narzekać przez kolejne kilka lat:D
Btw. Mam dość Diablo 4 kończy się sezon, a nie mogę zrobić ostatniego zadania, więc... odpaliłem w międzyczasie Ff7, aby zrobić przejście na hardzie. No, 5 walk z bosami w nowym wyzwaniu jest za trudne dla mnie. Tzn. widziałem poradniki, ale to jak gra na fortepianie. Łatwe... dla kogoś, kto umie anulować ataki Tify, aby zyskać na czasie. I wszystko w odpowiedniej kombinacji, albo po tobie. Cóż, poradnik jest, aby w jednej serii pokonać prawie każdego, ale jak się nie uda, to z braku obrony samemu się ginie. Dotrwałem maksymalnie do 3 walki. Brakuje mi 1 przedmiotu, ale nie wiem czy zrobi wielką różnicę. Zdobycie go niestety wymusi mi powtarzanie cholernie trudnej innej walki z wieloma zadaniami. Mogę też spróbować przejść DLC na hardzie i zdobyć pewien przedmiot. Tylko tam też jest podobne wyzwanie więc nie wiem. Póki co ruszyłem DLC, bo i tak muszę przejść, aby odblokować jeszcze jedną trudną walkę.
The Breaker Eternal Force c016
Za tydzień czasem może nic nie być. Edytor ma misję zdrowotną i może nie być na siłach walczyć dalej:D
Do zaś
Aqwet
08 Apr 2024 Aqwet
Wielkanoc
![]()
Hej
Wesołych Świat wszystkim... Prima Aprilis:D No co? Nie moja wina, że w tym roku to się nakłada. W sumie to i tak już po. Jak zwykle robię aktualkę nad ranem. Czemu w ogóle teraz, a nie w niedzielę? Bo nie miałem wtedy jeszcze rozdziału, ale miałem obiecane na poniedziałek.
Arpeggio of Blue Steel v06c36
Do zaś
Aqwet
Wesołych Świat wszystkim... Prima Aprilis:D No co? Nie moja wina, że w tym roku to się nakłada. W sumie to i tak już po. Jak zwykle robię aktualkę nad ranem. Czemu w ogóle teraz, a nie w niedzielę? Bo nie miałem wtedy jeszcze rozdziału, ale miałem obiecane na poniedziałek.
Arpeggio of Blue Steel v06c36
Do zaś
Aqwet
02 Apr 2024 Aqwet
Serwer
![]()
Hej
Wiedziałem, że tak to się skończy. Choroba+problemy rodzinne i koniec końców dziś serwer wygasł. Trochę się namęczyłem, ale opłacony na kolejny rok. No i jak zwykle po kilku godzinach znów na chodzie. Nie trzeba czekać do poniedziałku, więc oto news.
Hen v04c46
Do zaś
Aqwet
Wiedziałem, że tak to się skończy. Choroba+problemy rodzinne i koniec końców dziś serwer wygasł. Trochę się namęczyłem, ale opłacony na kolejny rok. No i jak zwykle po kilku godzinach znów na chodzie. Nie trzeba czekać do poniedziałku, więc oto news.
Hen v04c46
Do zaś
Aqwet
25 Mar 2024 Aqwet
Nic
![]()
Hej
Nic dziś nie mam. Ani edytor nie mógł zrobić, ani ja nie czuję się jeszcze na siłach aby tłumaczyć dalej. Chociaż chyba wyzdrowiałem.
Aqwet
Nic dziś nie mam. Ani edytor nie mógł zrobić, ani ja nie czuję się jeszcze na siłach aby tłumaczyć dalej. Chociaż chyba wyzdrowiałem.
Aqwet
17 Mar 2024 Aqwet
<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Następny >>
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews

