Apocalypse Mechanic
![]()
Hej
Jak tam Pyrkon?:D
Ech, doczytałem do końca The Extra’s Academy Survival Guide i wziąłem się za kolejną korańską manhwę, która okazała się chińską... Apocalypse Mechanic. Cóż, okładka mnie skradła, kreska też. Przeczytałem w 2 dni, bo jakoś tak szybko szło. Może ma mniej stron. Ciężko powiedzieć, gdy nie ma stron. W każdym razie rysunki ok, walki powiedzmy ok, założenia też. Trochę nowości w temacie horroru o zombie, no ale skoro to raczej bitewniak, to zaraz po zombie mamy zmutowane zombie, ludzie-zombie?:D władający mocami. Jedynie fabuła i splot wydarzeń jest tak naciągana... Czytałem ale nadal nie potrafię się rozeznać w topografii świata? miasta? W sumie nie wiem gdzie oni w końcu jechali i jakim cudem koleś na nogach już tam był. I czemu zawsze koło celu "podróży" mieści się jakaś melina, o której nikt nic nie wie. No chyba, że znów się teleportują z miejsca na miejsce, a tak naprawdę to daleko:D Do tego dochodzi też główny bohater, który jest dupkiem, lub zgrywa dupka. Może jeszcze powiedzmy co i jak. Główny bohater zostaje ukąszony przez zombie, traci rękę, przyszłe życie przelatuje mu przed oczami i cofa się w czasie do tego samego momentu zaraz przed tym jak zaatakował go zombie. Oczywiście z pełną wiedzą. Do tego zombie można przerobić na broń, stąd słowo mechanic w tytule:D Czy polecam? Cóż, czytało się dobrze, ale to średniak, z fajną kreską, choć zombie są trochę inaczej chyba rysowane. No i trzeba zamknąć oczy na fabułę i związki przyczynowo-skutkowe. No i też zależy czy się polubi bohatera. Choć później jest już trochę lepiej. A i nie pomaga tłumaczenie, które jest poprawne ale chyba robione przez AI, bo czasem nie zgadzała się płeć lub odmiana przez osobę, ale dość rzadko. Tylko z tego powodu zastanawiam się czy ważniejsze teksty są poprawne. Np. w komentarzach nabijali się przez wiele rozdziałów o tym, że tylko 1 na 1000 (a może nawet więcej, bo już nie pamiętam) jest w stanie przejść mutację i zyskać moce bez stania się zombie. Ale zaczynam twierdzić, że to błąd tłumaczenia i chodziło o pozostaniu człowiekiem z mocami, a nie gadającym potworem:D
King of Hell v05c41
Uch, zostało 9 dni do końca sezonu w Diablo, a ja nie mam jeszcze zrobione wszystko. Choć pewnie nie potrzebuję już tego, bo same nagrody zdobyłem. Jakbym się uparł i z pomocą dam radę, ale jakoś przez ten upał nie chce mi się nawet grać... i głównie czytałem mangi.
Do zaś
Aqwet
https://www.mangaupdates.com/series/yddiv55/mori-jixie-shi
Jak tam Pyrkon?:D
Ech, doczytałem do końca The Extra’s Academy Survival Guide i wziąłem się za kolejną korańską manhwę, która okazała się chińską... Apocalypse Mechanic. Cóż, okładka mnie skradła, kreska też. Przeczytałem w 2 dni, bo jakoś tak szybko szło. Może ma mniej stron. Ciężko powiedzieć, gdy nie ma stron. W każdym razie rysunki ok, walki powiedzmy ok, założenia też. Trochę nowości w temacie horroru o zombie, no ale skoro to raczej bitewniak, to zaraz po zombie mamy zmutowane zombie, ludzie-zombie?:D władający mocami. Jedynie fabuła i splot wydarzeń jest tak naciągana... Czytałem ale nadal nie potrafię się rozeznać w topografii świata? miasta? W sumie nie wiem gdzie oni w końcu jechali i jakim cudem koleś na nogach już tam był. I czemu zawsze koło celu "podróży" mieści się jakaś melina, o której nikt nic nie wie. No chyba, że znów się teleportują z miejsca na miejsce, a tak naprawdę to daleko:D Do tego dochodzi też główny bohater, który jest dupkiem, lub zgrywa dupka. Może jeszcze powiedzmy co i jak. Główny bohater zostaje ukąszony przez zombie, traci rękę, przyszłe życie przelatuje mu przed oczami i cofa się w czasie do tego samego momentu zaraz przed tym jak zaatakował go zombie. Oczywiście z pełną wiedzą. Do tego zombie można przerobić na broń, stąd słowo mechanic w tytule:D Czy polecam? Cóż, czytało się dobrze, ale to średniak, z fajną kreską, choć zombie są trochę inaczej chyba rysowane. No i trzeba zamknąć oczy na fabułę i związki przyczynowo-skutkowe. No i też zależy czy się polubi bohatera. Choć później jest już trochę lepiej. A i nie pomaga tłumaczenie, które jest poprawne ale chyba robione przez AI, bo czasem nie zgadzała się płeć lub odmiana przez osobę, ale dość rzadko. Tylko z tego powodu zastanawiam się czy ważniejsze teksty są poprawne. Np. w komentarzach nabijali się przez wiele rozdziałów o tym, że tylko 1 na 1000 (a może nawet więcej, bo już nie pamiętam) jest w stanie przejść mutację i zyskać moce bez stania się zombie. Ale zaczynam twierdzić, że to błąd tłumaczenia i chodziło o pozostaniu człowiekiem z mocami, a nie gadającym potworem:D
King of Hell v05c41
Uch, zostało 9 dni do końca sezonu w Diablo, a ja nie mam jeszcze zrobione wszystko. Choć pewnie nie potrzebuję już tego, bo same nagrody zdobyłem. Jakbym się uparł i z pomocą dam radę, ale jakoś przez ten upał nie chce mi się nawet grać... i głównie czytałem mangi.
Do zaś
Aqwet
https://www.mangaupdates.com/series/yddiv55/mori-jixie-shi
0 Komentarze
22 Jun 2026 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews

