Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Kimi to Boku no Saigo no Senjou, arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen

Hej
Ech, dorwali mnie. Wykryli, że blokuję reklamy na youtube i koniec ze słuchaniem go przy pracy. Cóż, póki co:D Albo się przerzucę na mp3 z mojej listy, albo poszukam innego blokera.

Wydaje mi się, że nie proponowałem wcześniej tego, tylko inną mangę tego autora. Dawno temu chciałem o tym napisać. Zrobię to teraz bo... się zakończyła i... Kimi to Boku no Saigo no Senjou, arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen. Typowa odwieczna walka pomiędzy dwoma stronnictwami: magii (wiedźmy) i hm, technologii? W każdym razie nasz bohater walczy mieczami. Walka dwóch największych potęg, która przeradza się w miłość. Coś w stylu West Side Story czy też Romeo i Julia. Tylko więcej walk. Kreska fajna, komedia też jest, trochę dramaturgii i epickości. Problem w tym, że to manga na podstawie Light Novelki i tak samo jak Kronika wojny o Świętą Pieczęć nie ma końca. Znaczy się dostajemy zapowiedź kolejnego wroga i resztę przeczytajcie sobie w novelce, bo manga się tu kończy, argh! W sumie ostatnio (pewnie to kilka lat) mało tego wychodziło więc nie pamiętam już fabuły za bardzo poza poczuciem fajnych scen, miłości i walki:D A końcówka to taka pies wie o czym (bez czytania nie dowiem się), a o miłości bohaterów, czy coś.

Mała poprawka:
The Breaker Eternal Force c005


The Breaker Eternal Force c009

Do zaś
Aqwet
2 Komentarze
30 Oct 2023 Aqwet
przez suruburu @ 30 Oct 2023 23:06:59

dzieki za brekera mistrzu!
przez SRT26 @ 31 Oct 2023 17:54:50

Dzięki za dalsze wydawanie.
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.