Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Dziwne

Hej
Dziwne, ale nie dostałem przez tydzień GTO, a to miało być dzisiaj... Dostałem kolejne EG za to no ale znów nie ma części tłumaczeń z ang i dałem do przetłumaczenia z japońskiego i czekam. Jak dobrze pójdzie będzie za tydzień. To tyle. Czasem może jeszcze będzie Arpeggio i w zależności od Kate HHF. Jak będzie więcej ludu, lub Night się określi to zmienię kolejność i skupię się na UB i HSDK. Póki co tyle.

Do zaś
Aqwet
4 Komentarze
16 Apr 2018 Aqwet
przez Aqwet @ 16 Apr 2018 1:46:07

Wybacz, ale blokuję komentarze w starych newsach. Co do oglądania, to bo ja wiem. Od dawna można było oglądać, a jakoś to szło. Może ludzie wolą czytać po ang. Zresztą same mangi nie upadają jako takie, bo widzę zawsze ten krzyk jak coś wyjdzie po polsku: "czemu to wydaliście? Mogłem czytać za darmo, a teraz nie będę mógł" :D itp.
przez Deadman @ 16 Apr 2018 2:08:15

Spoko.
Może i wolą(ja wolę w pięjnej polszczyźnie:D)
Ogólnie, to od dłuższego czasu zastanawiałem się nad dołączeniem do jakiejś grupy skanlacyjnej i najbardziej przykuła moją uwaga wasza grupa.
przez Aqwet @ 16 Apr 2018 12:27:20

Ooo, fajnie. Zapraszam:D Tylko że większość ucieka po pierwszym rozdziale. Najgorzej to to, że bez słowa:( Potem przez miesiąc szukam aż się poddam. A jako kto?
przez Deadman @ 16 Apr 2018 18:04:53

Edytor, chociaż zielony jestem w te klocki(na razie)
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.