Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Knights & Magic

Hej
Dziś wcześniej robię newsa, więc mam czas i ochotę popisać:d Co prawda jeszcze żadnej korekty nie zrobiłem... no ale nie można mieć wszystkiego. Cały weekend jestem strasznie śpiący... zasnąłem z mangą w dłoni.

Jak już pisałem wcześniej, dziś nic nie mam. 15 ma wrócić edytor, więc za tydzień coś będzie. No chyba, że nie dostanę poprawek z japońskiego lub sam nie zrobię korekty.

A dziś polecam: Knights & Magic. Kolejna manga z ostatnio modnego nurtu, fantasy z elementami naszego świata. Tym razem główny bohater reinkarnuje się w świecie fantasy, ale zachowuje swoje wspomnienia. Pal licho magię i magiczne stworzenia. W tym świecie prym wiodą napędzane magią wielkie mechy. A czego trzeba więcej dla otaku mecha? Tak więc walki na miecze jest jak na lekarstwo, magi trochę więcej ale wszystko to skupia się na walkach mecha z mecha lub mecha z potworami:D Co więcej, mangę tę, lub jak kto woli Ligh Novel na podstawie której została stworzona, wyróżnia coś jeszcze. Główny nacisk jest tu na tworzenie nowych mecha (nie ma to jak otaku, który naoglądał się wiele mecha z różnych mang, anime itp.). Walki są ale raczej w tyle. Do tego oczywiście mamy też humor:D. Jakby co jest też anime.

No to do zaś.
Aqwet.

PS. Naprawdę muszę zrobić korekty kiedyś:P Udało mi się za to coś przetłumaczyć, tylko naniesienie poprawek zajmie mi cały dzień wertowania wszystkich rozdziałów, ech.
0 Komentarze
14 Aug 2017 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.