Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Dzień kobiet

Hej
Wszystkiego najlepszego na dzień kobiet, dziewouszki:D Kiedyś to dawało się rajstopy i kwiaty:D
W sumie to jak zawsze po, bo już poniedziałek ale co mi tam:D


A dziś tytuł, który trochę się przeleżał. To o nim mówiłem, że coś szykuję i mam problem:D

Arpeggio of Blue Steel v04c19

Swoją drogą zrobiłem tłumaczenie do kolejnego, tylko nie wiem kiedy będzie, bo korekta będzie jak będzie. Cóż, uroki macierzyństwa. Przynajmniej skoro sama mnie zaatakowała o to, żeby robić... to robię:D
Obecnie za to nie wiem jak pójdzie kolejna aktualka. HSDK czeka wciąż na poprawki z Hayate, a dzisiejsze UB, które zrobiłem ma kolorowe łączenie strony tytułowej z napisem na tle. Ho, ho, będzie się działo

Aqwet
1 Komentarze
09 Mar 2020 Aqwet
The Holy Grail of Eris

Hej,
nie wiem czemu nie mam dziś aktualki. Edytor milczy, a dostałem korektę, którą chciałem od 2 tygodni. Za to nie dostałem poprawek z tłumaczenia japońskiego do HSDK. Zrobiłem kolejne tłumaczenie... więc mam zapas aż 3 rozdziałów, Jeeeeej:D

Dawno czegoś nie polecałem. Głównie przez to, że mi się kręcą już isekai (ostatnio znalazłem znów coś nowego: Isekai+gra śmierci, ale wyszedł tylko jeden rozdział. W komentarzach narzekają, że zbyt duża kalka obu światów, mnie tam nie przeszkadza). Za to akruat dziś wyszedł kolejny rozdział czegoś co zapowiadało się świetnie i chciałem o tym powiedzieć już wcześniej. Wspominałem nawet ale że nie zapamiętałem tytułu to znikło w niebycie:D Ogólnie mam kilka tytułów dość ciekawych dla mnie... ale nie wiem czy już nie wspominałem. No i tonę Isekai, bo normalnych fantasy już nie ma:(
The Holy Grail of Eris . Nie wiem czy to czasem nie jest trochę Yuri. W każdym razie póki co zapowiada się jak typowo mind game manga, gdzie zabijanie nie jest najważniejsze ale pokonywanie przeciwnika głową. W skrócie mamy tu martwą wiedźmę, dziewczynę ze szlacheckiego domu, która widziała jej egzekucję i szlachtę. Są to czasy wiktoriańskie (coś jak Francja z Lady Oskar) i... w sumie w znacznikach są magia i supermoce. Może chodzi o to, że nasza główna bohaterka została opętana przez ducha zmarłej wiedźmy, która chce się zemścić. Ogólnie nasza niewiasta jest jej totalnym przeciwieństwem, przez to łatwo ulega innym. Szybko się dowiadujemy, że dobroć w tych czasach nie jest pożądaną cechą, a szlachta to legowisko żmii. Nawet jej narzeczony jest tego.... no ale lepiej nie psuć zabawy. W każdym razie zdradzona przez wszystkich podczas balu nagle zamienia się miejscami z wiedźmą (tzn wiedźma zaczyna ją kontrolować, aczkolwiek tego chyba nie ma na początku) i przy pomocy sztuczek umysłu odwraca niekorzystną sytuację. Ba, wygrywa z przytupem. Póki co tyle, bo dalej dostajemy tylko wyjaśnienia co i jak się stało oraz zawarcie przymierza między żywą i zmarłą, co do zemsty i chronienia. Jeżeli będzie więcej takich zwrotów akcji z graniem na uczuciach i zwodzeniem to będzie super.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
02 Mar 2020 Aqwet
Bez zmian

Hej
Nie żebym się wyspał czy coś:P W każdym razie w zeszłym tygodniu nic nie tłumaczyłem bo miałem nadzieję, że mimo tygodnia zwłoki uda mi się dziś dać to co tłumaczyłem 2 tygodnie temu... mój błąd, nie ma. Tym samym dziś nie mam co dać.
Lećmy dalej... SAO Ha... jakby mało miałem grindu i rzeczy do robienia znów odkryłem coś nowego (nie żeby było to niedostępne, tylko większość rzeczy tu jest zbędna do grania lub upierdliwa) postacie poboczne mają 3 kategorie w których mogą się doskonalić. Za każdy max jest 1 zbroja, co przy 3 maxach daje ostateczną najlepszą zbroję dla danej dziewczyny. Nie żebym tego nie robił przy okazji zwiększania do ostatecznego poziomu przyjaźni ale... cóż robiłem to losowo. Teraz już wiem co i jak no i w większości mam na maxa zrobioną kategorię walki i prawie nie ruszone pozostałe dwie. Więc moja ilość grindu zwiększyła się 3 krotnie:P Co i tak jak patrzę na implementację hollow to czeka mnie wiele godzin jeszcze. aczkolwiek nie muszę teraz robić części przez randki, bo i tak zrobi się w walce. Do tego wiem, że jeszcze są ukryte misje od dziewczyn, tylko chyba muszę mieć max przyjaźni bo nie działa.
Do tego rośnie mi kupka wstydu do czytania. Przez to, że ciężko mi się czytało i wielkich księg jak Trigun, Akira czy tam Alita, oraz novelek, normalne mangi przerosły mi parapet:P A teraz wyszedł Overlord tom 10. Idzie nawet szybko jak na moje ostatnie czytanie. Tylko gdzie tu sen?

Przetłumaczyłem HSDK na za tydzień jakby nie udało się z tym co chciałem wpierw ale... ten angielski tłumacz jest beznadziejny. Jego zdania nie pasują zupełnie do dymków. część zmieniam ale do części będę musiał przetłumaczyć z japońskiego. Czyli wysłać do Hayate o pomoc:P To oznacza, że muszę czekać na odp, więc może się nie udać za tydzień.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
24 Feb 2020 Aqwet
Spaaaać

Hej
Ubiłem gnoja jakby co. Nie zmienia to faktu, że nadal nie skończyłem tej gry... Ghhh.
Dziś szybki news, bo jakoś nie mogę się skupić. Czytam Alitę już 2 dni.

GTO: Shonan 14 v07c53 [joint z Hayate]

Ps.
Miało być dziś coś innego, ale nie wyszło. Na szczęście GTO ratuje świat:D

No to do zaś
Aqwet
0 Komentarze
17 Feb 2020 Aqwet
Arrrgh

Ubiję tego gnoja, siadł mi na dumę, więc go ubiję...

Hej
Cóż po 3 próbach w Sao zabicia czegoś... postanowiłem zrobić aktualkę. Mogę go ubić, wiem to, ale muszę go zasypywać ciosami, aby nic nie mógł zrobić. Tylko, że wali mi ciemność i nie trafiam, a przez to Asuna mi ginie. Ogólnie to skończyłem już świat Hollow w grze ale zostało mi wiele pobocznych spraw. Teraz robić pominięte zestaw lochów z odblokowaniem nowych umiejętności i... kurde, w Hollow trafiałem na potwory o 30 poziomów wyższe i ciężko było. Zazwyczaj to były całe lochy więc można było ominąć. Więc czemu, u diabła, tutaj normalka jest o 100 poziomów wyższe... Mechanika mi sprzyja, mogę ubić wszystko o ile będę walił na przemiennie z partnerem jednego wroga. Stun lock i po sprawie, reszta to kwestia czasu. Gorzej jak są to hydry za czarami obszarowymi ognia. Musiałem je odpuścić, ale temu nie odpuszczę. Już go miałem na czerwonym.
No dobra ale nie o tym miałem pisać.
Przeczytałem w zeszłym roku obie nowelki Naruto Itachiego i chyba o nich nie wspomniałem. Są to pierwsze książki o... przeszłości w Naruto. To daje plusy i minusy. Plusem jest ciekawa historia, ale coś mocno skacze, a minusem jest, że nie zaskakuje, bo wiemy co będzie. Aczkolwiek dodaje pewne rzeczy do historii, których nie było lub były opisane powierzchownie.
Za to zapowiedziano dwie nowe LN (w sumie ta z JPF to już dawno temu, ale skoro piszę o drugiej to dam to też)
- JPF daje: Neon Genesis Evangelion Anima. Taa NGE wiecznie żywe, to mi nawet przypomina, że wciąż nie zakończyli 3 wersji serii anime. Ha! Tomów 5 i co więcej to niby kontynuacja, lol.
- a Kotori: Junji Taisen, wielka walka zodiaków. Taki tam turniej ludzi z supermocami... zodiaków, gdzie przeżyje tylko jeden. Tomów 1. W sumie też dają mangę. Znam to z anime, bo ściągnąłem jakiś czas temu, ale oceny miało raczej średnie. Zobaczymy co tam książka da.

A ja coś mam problemy z czytaniem książek. Tydzień czytam już nowy tom Log Horizon i szybko mi przechodzi chęć co powoduje, że albo przerywam albo muszę czytać po kilka razy te same zdania bo jakoś wpadają i wypadają z głowy.

Dziś:
Bio-Meat: Nectar v10c82

Pozdrawiam
Aqwet
0 Komentarze
10 Feb 2020 Aqwet

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 Następny >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.