Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Reedycje

Hej
Ostatnio coś JPF atakuje reedycjami. Zapowiedzieli Full Metal Achemica, a teraz jeszcze DNAngel. Co prawda mogę też dobrnąć ze zwykłymi tomami, ale równocześnie poleci też reedycja tego. Sam już nie wiem. W sobotę przywiozłem Samotnego Wilka i Szczenię. Wszystko takie ogromne. Obecnie olałem Dragon Balla, ale patrząc jak wyglądają moje stare tomy to już nie wiem. Okładki są za sztywne i się łamią. No i ten kurz z góry:D W każdym razie nie doszły paczki z nowościami z 2 wydawnictw, więc mam czas coś nadgonić.

Mouryou no Yurikago v06c35

No to zaczynamy ostatni tom kołyski. Ciekawe kto będzie pierwszy, kołyska czy UB:D I... co dalej. Tłumacz mi się nie odzywa, więc HSDK i EG leży. Persona 3 o ile mi się podoba to edytor nie chce tego widzieć:D Poza tym urwało się. Piekiełko mogłoby iść jakbym znalazł lepsze rawy, bo te co są to tragedia. Chociaż może da się coś z tego jeszcze zrobić... tylko gdzie ja je wrzuciłem:D Suikoden ma wyrwę 2 tomów i nie mogę ich znaleźć. Goddness... hm nie przeżyję tłumaczenia wstępu. Pomęczyłbym się z Arpeggio, ale zależy mi na korektorce, a ona robi kiedy może, więc nie poleci to hurtem. Zostaje walka dusz... hm zapomniałem tytuł:D lub pozostałości po Kate. Hmm... hm... A co chcecie?

Aqwet
0 Komentarze
21 Nov 2022 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.