Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
VS Evil

Hej
Tak jak myślałem, nie mam tłumaczenia z jap, więc HSDK leży. Ogólnie jestem też prawie zdrowy, więc chociaż jeden plus. Jutro koniec pracy zdalnej i do roboty. Zobaczymy jak przeżyję. W sobotę odebrałem też moje Basiliska po Polsku:D Mój opis FF15 musi chyba poczekać, bo DLC multi zajmie dużo czasu jednak, a ja przerzuciłem się na D3, aby szybko skończyć sezon zanim go wyłączą. Ogólnie to raczej mało gram, więcej czytam.

Dziś polećmy coś jeszcze: VS Evil. To rezultat szukania horrorów, a ten wyszedł jakoś tak... echi:D Cóż główna bohaterka ma duży biust i często go pokazuje jak i druga dziewczyna. No dobra ale skupmy się na aspekcie grozy. Główna bohaterka zostaje opętana przez złego ducha i... zostaje zmuszona do pomocy w dowiedzeniu się o nim i jego śmierci. Ogólnie to trochę takie battle manga, bo złe duchy walczą ze złymi duchami, a potem dostajemy jeszcze egzorcystę. Raczej nie jest to zbyt straszne. Trochę jak obecnie wychodząca manga:" Jutsu Katsen, a nasz zły duch mimo, że ma cięty język i ogólnie zgrywa złego to... dobra z niego dusza:D Oczywiście inne klątwy zabijają ludzi lub na nich eksperymentują, więc gore też jest ale to tyle. Sama walka jest ciekawa:D Jedynie tylko trochę krótkie to. 3 tomy. Teoretycznie Baka mówi, że to nie koniec ale... równocześnie w 30 rozdziale kontynuacja jest zapowiedziana jako inny tytuł: Tsui no Taimashi - Ender Geister. Chyba z innymi bohaterami. Póki co nie widziałem skanów więc nie wiem. Wstęp z ostatniego rozdziału mówi, że główną bohaterką będzie jakaś egzorcystka. Cóż, zobaczymy.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
22 Nov 2021 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.