Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Zero escape cdn.

Hej
W skrócie: nie dostałem korekty z HSDK, więc leci BM.
Co do Zero Escape, to potem zagadki były zdecydowanie lepsze, ale w tej części bardziej skupili się na zagadkach środowiskowych niż znajdź odp. Fabuła też jak doszedłem do pierwszego wyjaśnienia nabrała sensu i te skakanie po wycinkach nabrało sensu. No i to w tej części czekał mnie największy szok:D W pewnym momencie myślałem, że pies wstaje:P Niestety jako zwieńczenie trylogii to koniec jest słabiutki i... krótki. Więcej dowiaduję się w alternatywnej historii. To inaczej niż w poprzednich dwóch częściach. No ale dwójka też miała zakończenie takie, że niech ich. Ogólnie całość jest fajna, polecam.

Mała poprawka:
Bio-Meat: Nectar v12c097

I co na dziś:
Bio-Meat: Nectar v12c103

A ja tak późno, bo gram obecnie w Plague Tale i... to jest dopiero średniowiecze i mroczne czasy. Dark fantasy jak się patrzy. W każdym razie nie wiem kiedy jest save więc chciałem dokończyć rozdział... i oto która godzina.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
16 Aug 2021 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.