Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Majówka

Hej
Ha! Wszystko przeciwko nam! Tu wirus, tu pogoda, a mamy majówkę. W takim wspaniały czas... aby sobie pograć, kekekekeke.
W związku z tym mamy też złoty tydzień w Japonii, wyprzedaż na Steam japońskich gier (tzn bardziej azjatyckie) i przerwa w rozdziałach. Dzięki temu trochę nadrabiam skanlacje mimo przestania grania w 100% orange juice (nie potrzebuję już zadań, bo wykupiłem wszystko i czekam na kolejne postaci, aby wrócić do bardziej regularnego grania).
Swoją drogą zacząłem przeglądać coś co wyglądało jak Isekai, i było ale... to gra dla dorosłych, więc główna statystyka to technika rozkoszy i sex. Tzn sexu nie ma, bo zawsze coś przerywa ale nudyzmu od cholery. Ok... w takim razie wziąłem coś co wyglądało jak manga o sexie z eflami. Ok może bardziej echi z elfami i dostałem na wstępie... isekai ze strategiczną bitwą, mieczami, magią, czy też po prostu mocami i zero nudyzmu póki co. Aczkolwiek na pewno będzie, ale powili się rozwija więc póki co mamy na poważnie. Ech, pozamieniali mi okładki w tych mangach czy co:D Zdecydowanie to drugie lepsze. Z innej strony mam pewną mangę na oku, ale dopiero się zaczęła. Już teraz jednak pewna postać kradnie najlepsze sceny, a i całość jako tako leci. Choć to znów: jestem przepotężny i nic mi nie podskoczy.

Mouryou no Yurikago v02c08

Przysięgam, że przestanę tłumaczyć te onomatopeje z japońskiego w tej mandze, bo doprowadza mnie to do rozpaczy. 2 dni tłumaczyłem przez to i jeszcze te dwa kadry budowy statku. Aaaaaa!
Przy okazji, w przyszłą niedzielę mam szczepienie, więc jak nie będzie rozdziału to... zdycham gdzieś.

Do zaś
Aqwet

PS. Odpaliłem Berserka z większych gier, bo Diablo na dłuższą metę mnie nudzi jak muszę wciąż ubijam to samo modląc się o lepszy sprzęt, a w multi nikt nie siedzi tak późno po rozpoczęciu. Zwłaszcza, że po najnowszym patchu już nie jest tak super łazić w grupie. Nie wiem czy zdążę z podbojami bez pomocy...
0 Komentarze
03 May 2021 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.