Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Tak więc...

Um, hej. To ja, czyli Aya! Heh , rymuje się. Aj, zbaczam z tematu. W sumie, mówiąc, że zbaczam z tematu zbaczam z tematu. Ale nieważne, bo w końcu miałam się tu przedstawić. W każdym razie, na czym to skończyłam? Ach tak. Czyli jestem Aya, tak, tak, miejmy te formalności za sobą i zacznijmy coś, co jest interesujące (chyba).
Tak więc, po pierwsze - jestem kolekcjonerem. Tego, co się da i na co mam pieniądze, ale w szczególności to mang, ulotek z kina i pamiątek. I chcąc czy nie chcąc mam wystawkę pamiątek na wszystkich półkach w moim pokoju, ulotki na szczęście trzymam w segregatorze, a na mangi wystarcza jak na razie jeden spory regał. Z jednej strony lubię tą cechę - mam ładny pokój, ale z drugiej strony - nie mam już niemal na nic innego pieniędzy, ale taki los kolekcjonera.
Po drugie - lubię czerpać przyjemność z codziennych czynności. A właściwie to ze spania i jedzenia, bo lubię dużo spać i się WYSPAĆ, i lubię też dobrze zjeść, ale nie za dużo, heh. I to najlepiej mięsa, bo dania bezmięsne, które bardzo lubię można policzyć na palcach jednej ręki.
Po trzecie - budowanie amatorskich "budynków" w celu posiadania miejsca do siedzenia w letnie upały wbrew pozorom wychodzi całkiem nieźle i stabilnie. A że każdego lata trzeba budować nowy, bo zimy w całości nie przetrwają, co najwyżej w częściach, to już inna sprawa.
Po tych trzech całkowicie losowych faktach o mnie, może wypadałoby powiedzieć coś konkretnego, chociażby o tym, co lubię i jakie są moje zainteresowania? Tak dokładniej? No to tak...
Jak z pewnością nie dało się domyślić, lubię mangę. Anime w sumie też, ale w sumie to go nie oglądam. Gatunkowo - różnego rodzaju thrillery, horrory, kryminały i dramaty psychologiczne, chociaż w sumie to niemal wszystko. Niemal - ponieważ nie lubię mecha i typowych szojcowatych romansideł. A moja ulubiona to Umineko, na zawsze i na wieki wieków, amen.
Lubię oglądać filmy, chociaż rzadko je oglądam - w kinie bywam raz na... różnie bywa, zazwyczaj 2-3 miesiące albo i więcej, a w telewizji oglądam "co się nawinie", dzięki czemu większość rzeczy, które oglądam to głupie komedie romantyczne, które niestety coraz bardziej mi się podobają. W filmach nie mam gatunkowych preferencji, po prostu oglądam to, co wydaje mi się ciekawe.
Lubię grać, nawet bardzo, a zwłaszcza w horrory i RPG, nawet mam dwie konsole - DS i PS Vita, niestety, przez wydawanie większości moich pieniędzy na mangi, nowe gry mam raz na ruski rok, więc oprócz zamęczania tych, które mam, gram sobie w jakieś darmówki na PC - właściwie nie "jakieś" tylko gry typu Ib, która jest jedną z moich dwóch ulubionych (drugą jest Lone Survivor, chociaż jeszcze go nie przeszłam - ale za punkt honoru sobie postawiłam, żeby to zrobić, więc mimo, że płaczę ze strachu, zrobię to). Kiedyś grywałam jeszcze w różne MMO, ale internet w komputerze, na którym je miałam się nieodwracalnie i z niewiadomego powodu zepsuł i nie mam już możliwości grania, więc nikt sobie ze mną nie pogra.
Każdy słucha muzyki, każdy ma jakiś swój gust, więc zgodnie z zasadą "Jak wszyscy to ja też" - ja też. W sumie najczęściej słucham tego, co mi akurat w ucho wpadnie, ale jakieś tam preferencje mam, bo najbardziej lubię słuchać rocka i metalu, a jak metalu, to tylko heavy metalu, power metalu, folk metalu i metalu symfonicznego, ewentualnie z innych podgatunków też znajdzie się coś ciekawego, ale rzadko. Niemal nigdy nie zwracam uwagi na to, jakiego zespołu jest piosenka, ważne, żeby była dobra, ale jednak są dwa zespoły, które tak ładnie wstrzeliły się w moje gusta, że noszą miano moich ulubionych, a są to: Apocalyptica i Rammstein.
Książki, książki, książki - czytam jak mam czas, czyli nie zawsze, właściwie całkiem rzadko, ale na dobry kryminał czy cokolwiek dobrego zawsze się czas znajdzie. Mam kilka ulubionych (dokładniej to "Złodziejkę książek", "Samotny dom" oraz całego Wiedźmina), czytam, ale generalnie nic specjalnego. Jedyne, co wyróżnia moją biblioteczkę, to obecność paru gier paragrafowych, lecz nic ponadto.
Hmmm, chyba wypadało by kończyć. Oczywiście nie powiedziałam wszystkiego (bo by było już zupełnie za długie), wszelkie pytania można zadawać, najlepiej na gg. Nie gryzę. Ale nie zawsze odpiszę, bo czasem śpię. Lubię spać. Bardzo lubię. Co by tu jeszcze...
Ach, no tak! Wczoraj była Wielkanoc! Z tej okazji, spóźnione życzenia dla wszystkich - wesołych świąt i wszystkiego dobrego! Smacznego jajka nie będę życzyć, bo pewnie już zjedliście. Mam nadzieję, że było smaczne!


***************************
To teraz ode mnie:
Drifters v03c34
Toukyou Akazukin v03c18 [joint z Genesis]

- Joint ruszy jak się Genesis obudzi, bo nie mogę go dorwać, a rozdział był gotowy wczoraj
- Dziś pierwsza zmolestowana nowa osoba:D Zamierzam każdego nowego przybliżyć w newsie. O ile mi się unormują edytorzy, bo wciąż nie mam nikogo na stałe
- Dałem nową ankietę. Nie oznacza to, że chcemy coś z tego robić:D
- Choruję i z mojej winy nie przypilnowałem Nighta, aby coś dał na Wielkanoc z HSDK i UB...
- Prace nad uaktualnieniem danych na stronie można uznać za zakończone

Poza tym witamy Ayę i wesołych świąt dla grupy i czytelników

Aqwet
6 Komentarze
21 Apr 2014 Aya
przez De Votek @ 22 Apr 2014 18:14:42

to się dziewucha rozpisała :D
przez Kate @ 22 Apr 2014 21:29:38

Witamy w grupie :)
przez JulietteMGR @ 22 Apr 2014 22:37:15

Świetny materiał na skrzata ;D ;D ;D
przez Wiśnia @ 27 Apr 2014 2:13:05

Ogarnij sie dziewczyno, bo miotasz sie jak jakas krejzi nastka. I nie zaczyna sie zdan od "Wiec", "No wiec".
przez BlackKuma @ 27 Apr 2014 16:30:32

Długi news xd
Standardowo zapytam się i co z tym downloadem? ;d
przez Aqwet @ 28 Apr 2014 0:11:17

No już, już, zazdrość szkodzi:D
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.