Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
List Normana

Edit:
Wrzuciłem poprawioną wersję ze zmienioną nazwą ataku. Ostatecznie ataki są mieszanką ang-jap... jako że zawsze je tłumaczyliśmy, to będę to robił dalej. Czyli atak Mizunumy to wyjątek:P

Hej
Kolejna LN, List Normana z serii The Promised Neverland. Tak jak myślałem, to nic wielkiego. Siłą serii dla mnie było zabawa w chowanego z demonami, bo siłą nie dało się. Takie tam survival. Więc co mogło dać LN o życiu w sierocińcu sprzed poznaniu prawdy? Nic. A przynajmniej z mojego punktu widzenia. Nowelka jest zbiorem 4 historii z różnego okresu i nawet powiem, że były ciekawe zagadki do wyjaśnienia... no ale z punktu widzenia dziecka. Poza tym na pewno pogłębia to profile postaci pobocznych takich jak Ray i Norman. Zwłaszcza Ray, gdy wiemy co on wiedział. Poza tym Nowelka jest krótka. No nic, trochę mnie znudziło czytanie, więc trochę to zajęło, ale ogólnie to jestem zadowolony, bo nic mnie nie odpychało. No ale jak pisałem, nie nastawiałem się tu na nic wielkiego. Ot, z życia wzięte ze świata bez demonów.
Przeczytałem też Księgę Świtu z Naruto, ale to później i dorwałem się do kolejnego Log Horizon i Overlorda, którego zacząłem czytać.

A dziś:
History's Strongest Disciple Kenichi v23c204

Może jeszcze zmienię tłumaczenie ciosu, bo dałem do tłumacza z jap. ale nie dostałem odpowiedzi

Do zaś
Aqwet

PS. Zrobiłem Mordora na czas. Nie chciało mi się drugiej części, więc ruszyłem w końcu Tomb Raidera 3. Panie, jakie tam są zbugowane osiągnięcia. Nalicza mi zawsze mniej niż robię, więc oby po ostatnim dostał za całość.
1 Komentarze
11 Jan 2021 Aqwet
przez SRT26 @ 13 Jan 2021 16:42:34

Dzięki za kolejne rozdziały.
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.