Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Mezametara saikyou soubi to uchuusen-mochi datta no de, ikkodate mezashite youhei toshite jiyuu ni ikitai

Hej
Dzisiaj uparłem się w końcu dać polecaną mangę. Zwłaszcza, że kolejny rozdział przejrzałem chyba w sobotę. Ile może być nowych od soboty? Ugh... wiele, trochę mi to zajęło. W każdym razie oto:Mezametara saikyou soubi to uchuusen-mochi datta no de, ikkodate mezashite youhei toshite jiyuu ni ikitai. Dłuuuuga nazwa. Isekai w kosmosie. Ha. Co prawda tutaj nie było żadnego umierania, ciężarówki-kun, czy innego. W sumie to nic dziwnego, bo koleś przeszedł do gry z całym dobytkiem, czyli swoim okrętem gwiezdnym. Takim swoistym Sokołem Milenium, bo ani to duży okręt ani też myśliwiec. Frachtowiec z możliwością obrony. Cała reszta jest sztampowa. Czyli nieprzeciętny okręt, nieprzeciętny pilot i harem:D Co prawda póki co tylko dwie niewiasty ale zobaczymy potem. Przy okazji jedna to... elfka w kosmosie:D A no i oczywiście oprócz fajnych walk mamy komedię i echi. Hm, imię głównego bohatera i jego tło? A czy to ważne?:D Grunt, że ma głowę na karku i zna świat trochę od innej strony, w końcu grał w taką grę.

Z innej beczki, zrobiłem sezon w Diablo 3. Choć coś odpada, a w MHW kolejny event, Hallowenowy. Lecą jak cholera z nimi, ale dużo powtarzają... chyba. Ciężko mi powiedzieć, bo nie znalazłem porządnego spisu, ale łącząc różne, to chyba mam wszystko, wraz z tymi co ominąłem. Przy okazji zdecydowanie End Game tutaj jest dużo bardziej obszerne... znaczy się dużo więcej grindu wymaga. Ech. Przy okazji jest już trailer wersji kinowej... już na nim wieszają psy, że za bardzo odbiega od świata gry. Natomiast ostatni potwór był ostatnim dodatkiem fabularnym. Ciekawe czy to oznacza koniec, czy teraz będą jeszcze dawać wersje arcy jak w podstawce. A jak już jesteśmy przy końcach, to Starcraft 2 też zakończył swoje wsparcie z nowościami. Teraz będą już tylko łatać i balansować.

Jako, że nie mam przeważnie linków na bieżąco to dam tu poprawiony poprzedni rozdział. Zmiany drobne ale skoro w 201 poprawiono wspomnienia z 200 warto byłoby też poprawić oryginalny tekst:D
History's Strongest Disciple Kenichi v23c200

History's Strongest Disciple Kenichi v23c201

Ps.
Prawie się nie udało dać tego rozdziału. Edytor był zajęty, a angielscy tłumacze znów zaszaleli. Po cholerę źle dzielą dymki? Co zrobić gdy się tak stanie? Dać losowy tekst np: Grrrr. Jaaaaaaaaaaaa. Dobrze, że tym razem dostałem tłumaczenie z japońskiego od razu.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
19 Oct 2020 Aqwet
Name:
E-mail: (opcjonalne)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomnij mnie
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.