Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Tik, tak

Hej
Jak ten czas ucieka. Chciałem w końcu opisać pewną mangę, którą mam w głowie ale... nie pamiętam tytułu a była na tyle dawno temu, że nie wiem czy znalazłbym ją dość szybko. Ogólnie mam wrażenie, że stoję w miejscu. MHW idzie wolno, a dołożenie w dodatku nowej krainy, która jest połączeniem wszystkich innych i jednocześnie spowodowanie, że zarówno potwory jak i rzeczy, które można wykopać mają dodatkową wartość (nie występujące nigdzie indziej potwory, nowe kamienie i kości, a także nowy drop a także pokonanie tam potwora odblokowuje mistrzowski poziom pancerza warstwowego), spowodowało że i tak długa gra stała się jeszcze dłuższa, bo tę krainę jak i wydobywany drop się jeszcze leveluje, a dodatkowo zwiększanie poziomu jednej krainy obniża resztę... przynajmniej później, bo póki co nie bardzo tak się dzieje... a ja nawet nie wiem co mi brakuje na wbudowanie w broń leczenie. Za bardzo rozwodnili ją. A jeszcze czekają mnie złote korony zarówno z dodatku jak i podstawki, bo tam poległem. Może jakbym rzucił jakąś z tych darmowych co robię codziennie. Obym chociaż Diablo zrobił w tym sezonie, bo jestem blisko. W weekend niby powinienem mieć więcej czasu ale prawie wcale więcej nie gram. To tłumaczę, to jeżdżę, to znów czytam i przede wszystkim odsypiam:D Moje kupki wstydu też rosną. Filmów raczej nie oglądam już, anime od dawna tylko ściągam. Online mang mam za dużo nawet aby przeglądać ale jakoś idzie jak robię 100% orange ale i tak przybywa ich więcej. No i normalne kupne mangi też mnie zalewają. W sumie to już zalewają także pokój.
Ech, w dodatku nie wiem czy będzie rozdział na za tydzień. Nadchodzący rozdział HSDK ma dużo tekstu i dużo nawiązań do przeszłości, czy tam nazw własnych i się nie wyrobiłem. A i tak już wiem, że potrzebuję pomocy z japońskiego. Znów mam nieprzetłumaczone krzaki, a nawet jeden pusty dymek.

Bio-Meat: Nectar v11c90

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
12 Oct 2020 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.