Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
90%

Hej
Była szansa na coś ale się nie udało, a co gorsza przespałem pół dnia więc nie mam nic na za tydzień. Postaram się jednak zrobić coś, ale nie będzie to HSDK, bo to cholerstwo przeważnie potrzebuje porad z japońskiego.
A co do mnie to... jeżeli przestawić moje zdrowienie jako pasek ładowania to ugrzązłem na 90%. Dziwne, nadal zmęczony ale już nie słaby, i lekki katar. Poza tym ok, tylko trzyma się to mnie już 3 dni. Chociaż dziś czuję poprawę. Jutro robota więc zobaczymy.
Ogólnie chciałem coś polecić, ale nie chce mi się teraz szukać tytułów. Ech, mam z 20 tytułów wiszących na zakładkach i nienadążań ich przeglądać. A z normalnych rzeczy, to wyszedł kolejny tom novelki ZERO i zaczął się kolejny akt. Tym samym dogoniliśmy autora:P Tzn, w sumie on już kończy ten akt ale póki co jakoś leci.

Do zaś
Aqwet

PS. Nie grałem za dużo, więc boję się, że Diablo mi zakończy znów sezon, ale za to znalazłem wyśnioną broń w Monster Hunterze, tylko że... trzeba ją wzmocnić niestandardowo. Och, losie, tym razem znalezienie broni w walce typu siege było łatwiejsze, ale już wzmocnienie jej to będzie katorga o ile wraz z ładowaniem nie zaczną losować się umiejętności wyższego poziomu. W każdym razie mimo znalezienie broni będę musiał duuuużo jeszcze powalczyć z tym cholerstwem, aby ostatecznie wzmocnić broń na maksa.

PS2. W ten weekend odbyły się Tokyo Game Show, tym razem online. Niestety przeważnie nikt o tym nie pisze w Polsce więc nie wiele wiem, poza tym, że Edens Zero, kolejna manga kolesia od Fairy Tail, aka: Fairy Tail SF doczeka się gry. W sumie to chyba trzecia jego seria i wszystkie są bardzo podobne do siebie:D
0 Komentarze
28 Sep 2020 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.