Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
200:D

Hej
Nie wiem jak wy ale ja po tych upałach jeszcze nie doszedłem do siebie. Ciągle jestem śpiący i jakoś nie mogę odespać. Nie pomógł urlop, który mnie przestawił i mimo kładzenia się spać... nie zasypiam. Obecnie to bardziej mam zmęczone oczy, niż chce mi się spać. Ciężko tak coś robić, co potrzebuje uwagi.
Dziś mamy fajny numer, dokładnie 200 rozdział HSDK. I to wszystkie my zrobiliśmy:D W sumie to jak na skalę światową to dużo, przeważnie ang rozdziały są co chwilę porzucane i przejmowane przez kogoś, więc są takie połatane. Już to kiedyś pisałem, ale przez to okropnie się tłumaczy, bo nazewnictwo się co chwilę zmienia.

History's Strongest Disciple Kenichi v23c200

PS. kupiłem kolejną grę jrpg? Jsport?:D Capitana Tsubasę. Oczywiście zagram w to za... kilka lat. Moja kupka wstydu sięga roku 2012:P A japońskie gry są takie wymagające czasowo
A i właśnie, w MHW znów kolejny event, tym razem ten kosmiczny co przegapiłem. Ciekawe, czy to ostatni jaki mi brakuje. Dziś zdobyłem ostatni kwit na zwykła zbroję, więc teraz będę farmił te VIPowe na niskim poziomie przy pomaganiu, bo to bezstresowe i nie takie nudne jak zbieranie ziół.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
07 Sep 2020 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.