Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Takie tam

Hej
Dziś bez rozdziału, bo potrzebuję dotłumaczyć z jap. Dostałem dość późno co, więc nie mam zwrotnie.

Z innej beczki słyszałem wczoraj, że Drrrr!! źle się sprzedaje. Tak mniej więcej w nakładzie 200 sztuk. Pewnie anulowaliby, gdy nie to, że są zobowiązani wydać całość. Cóż oglądałem anime na podstawie innej serii tego autora: Baccano i naprawdę, aby zrozumieć i docenić jego książki należy je czytać w całości. Każda książka to taki okruszek, który dopiero w połączeniu z innymi da coś fajnego. W Baccano też pierwsze odcinki to ja się zastanawiałem co ja w ogóle oglądam. Takie to trochę bez ładu składu. W Drrrr też powoli dowiadujemy się coraz więcej, oraz jak wygląda sieć powiązań. Oczywiście co chwilę nasza wiedza jest wywracana do góry nogami. To trudne w odbiorze jak się nie czyta całości na raz. Za dużo bohaterów, w dodatku mających nicki w sieci. Co prawda każdy tom ma jakiś swój początek i koniec ale nie zamyka historii. Co więcej odkrywa coś nowego. Szkoda tylko, że nie ma za dużo walk czy czegoś innego, co przykuwałoby jeszcze bardziej.

Co do MHW... niech ich piekło pochłonie. Nawet eventy mi utrudnili. W podstawce dostawało się nagrody za logowanie i dzienne zadania podczas eventu, a w dodatku? Dostaję tak samo ale jest to tylko początek do farmienia... nagród. Za te nagrody mogę zrobić jakiś tam zestaw i jak będę w nim ubijał to mam szansę na wersję VIP nagrody. Tzn mogę bez, ale to zwiększa szansę. Oczywiście szanse są takie, że na 10 zadań zdobyłem 2 bilety VIP. A koszty się nie zmieniły 5x5 na zestaw, do tego dla kota, a w dodatku jeszcze doszły ozdoby dla broni (przypinki jak te z telefonów) oraz ozdoby pokoju. Eeech, nie wiem czy jakikolwiek event zrobię bo to jest takie upierdliwe. Próbowałem z pół godziny a może i dłużej robić najszybsze zadanie (5m max) i zdobyłem tylko 5. Grindowanie na max... przynajmniej w innym poradniku zrewidowałem swoją wiedzę na temat koron i nie muszę zdobywać koron dla tych potworów, których już zrobiłem. Ma to sens, bo wcześniej też nie musiałem robić tego 2x, gdy przechodziłem z niskiego poziomu na wysoki. No i chyba mogę olać zadania z koronami na rybki i inne neutralne stwory, bo ani nie widzę listy tych zadań, oraz wydaje mi się, że są w nieskończoność. Jestem prawie pewien, że dostałem 2x nagrodę za koronę tej samej ryby. Jedynie co może się to przydać do osiągnięcia na meble, bo z tego co wyczytałem normalne wykupienie wszystkiego nie starczy i trzeba robić różne zadania.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
24 Aug 2020 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.