Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Groundless - Sekigan no Sogekihei

Hej
Przeszedłem SAO... teraz przechodzę końcowe walki po raz któryś tam, bo są różne zakończenia. A potem od nowa do miejsca, gdzie skopałem aby odblokować ostatnie CG i zdobyć ostatnie 2 osiągnięcia. Ale to już polecę skrótowo, więc może uda mi się do końca tygodnia.

Co polecam? Groundless - Sekigan no Sogekihei.
Chciałem o tym pisać w zeszłym tygodniu ale byłoby za dużo na raz. W sumie to tę mangę trafiłem w komentarzach do podobnej z tymi samymi postaciami. Tylko, że tamta jest lekko szalona i nierzeczywista jak na mangę historyczną z Drugiej Wojny Światowej. Koleś polecał tę z inną snajperką... tylko że jak już ją zacząłem przeglądać to w połowie dopiero zorientowałem się, że nie jest to jednak manga historyczna tylko zmyślona. Jakiś tam kraj w okolicach Drugiej Wojny Światowej. Aczkolwiek bo ja wiem czy w tym świecie są normalne kraje. W obu mangach mamy historię o snajperkach/snajperach ale pierwowzory się różnią. Tutaj mamy Czarną Śmierć. To na tej postaci jest wzorowana historia i tyle z powiązań z naszym światem. Co więcej pierwsza manga przemieszała płcie żołnierzy, więc nie wiem czy Czarna Śmierć była rzeczywiście kobietą:P Nieważne. Problem też był dla mnie rysunek, coś podobnego do Abysa lub jeszcze lepiej: drugiej części Battle Royale. Ale historia i przedstawienie dramatu wojny, a jeszcze bardziej życia snajpera wzięła górę nad tym wszystkim i połknąłem na raz:D Główną bohaterkę znajdujemy w czasie wojny domowej, gdzie traci męża, syn zostaje porwany a sama zostaje dość poważnie ranna. To co rozpoczęło się jako zemsta na rebeliantach przeobraża się potem w walkę o... no właśnie o co?:D Oj ciężkie jest życie snajpera. Fajnie też są przedstawione sceny balistyczne, jak i groza tego wszystkiego. W sumie chyba nie wiele wiadomo o tym świecie, bardziej pokazane są uczucia i walka.


A dziś:
Ubel Blatt v16c126

Do zaś
Aqwet
1 Komentarze
06 Jul 2020 Aqwet
przez Blade @ 11 Jul 2020 1:28:14

Dzięki za Ubel Blatt ;)
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.