Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Anime

Hej
Przeczytałem wszystko co miałem i pojechałem po paczkę do domu sprzedawcy po więcej. Niby miało być mało a tu 26 tytułów, ech. W międzyczasie rzuciłem się na anime, bo od wielu lat tylko je ściągam:P
Poszło:
- Koutetsujou no Kabaneri
- i zacząłem Guilty Crown
W sumie nie wiem co oglądać, bo większość co ściągnąłem to to, co czytam więc tak mniej mnie ciągnie a resztę... nie znam, więc też nie:D Ha! Z filmami mam podobnie, ostatnio tylko ściągam i jakoś nie chce mi się oglądać. Przesyt informacji, bo z magnami tak samo.
Oczywiście to wszystko kosztem grania... ech ten sezon w Diablo 3. No ale krwawy nekromanta jest jednak słaby. Natomiast w SAO skończyłem randkowanie z każdą dziewczyną do osiągnięcia, czyli druga kolejka leci grania z nimi. I nawet nieźle mi idzie zbieranie ich zbroi ale implementacja to jednak masakra. Już nawet bronie mam w 3/4 zrobione. Obecnie robię 5 tysięcy wymuszonych ciosów na 120 lv potworach bronią, która wyłącza mi umiejętności więc nie mogę się rzucić na coś zbyt silnego. Dawno mi coś tyle czasu nie zajmowało.

Co do grupy to znów w czarnej dupie:D UB robimy tomikowe i tym razem trafiłem na stronę, której nie było. A przynajmniej była bez tekstu, więc muszę łapać tłumacza. Przynajmniej kolejne HSDK wydaje się mnie masakryczne... ale i tak potrzebuje tłumacza. Ciekawe czy będę miał co dać za tydzień.

Bio-Meat: Nectar v10c85

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
27 Apr 2020 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.