Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Bez zmian

Hej
Nie żebym się wyspał czy coś:P W każdym razie w zeszłym tygodniu nic nie tłumaczyłem bo miałem nadzieję, że mimo tygodnia zwłoki uda mi się dziś dać to co tłumaczyłem 2 tygodnie temu... mój błąd, nie ma. Tym samym dziś nie mam co dać.
Lećmy dalej... SAO Ha... jakby mało miałem grindu i rzeczy do robienia znów odkryłem coś nowego (nie żeby było to niedostępne, tylko większość rzeczy tu jest zbędna do grania lub upierdliwa) postacie poboczne mają 3 kategorie w których mogą się doskonalić. Za każdy max jest 1 zbroja, co przy 3 maxach daje ostateczną najlepszą zbroję dla danej dziewczyny. Nie żebym tego nie robił przy okazji zwiększania do ostatecznego poziomu przyjaźni ale... cóż robiłem to losowo. Teraz już wiem co i jak no i w większości mam na maxa zrobioną kategorię walki i prawie nie ruszone pozostałe dwie. Więc moja ilość grindu zwiększyła się 3 krotnie:P Co i tak jak patrzę na implementację hollow to czeka mnie wiele godzin jeszcze. aczkolwiek nie muszę teraz robić części przez randki, bo i tak zrobi się w walce. Do tego wiem, że jeszcze są ukryte misje od dziewczyn, tylko chyba muszę mieć max przyjaźni bo nie działa.
Do tego rośnie mi kupka wstydu do czytania. Przez to, że ciężko mi się czytało i wielkich księg jak Trigun, Akira czy tam Alita, oraz novelek, normalne mangi przerosły mi parapet:P A teraz wyszedł Overlord tom 10. Idzie nawet szybko jak na moje ostatnie czytanie. Tylko gdzie tu sen?

Przetłumaczyłem HSDK na za tydzień jakby nie udało się z tym co chciałem wpierw ale... ten angielski tłumacz jest beznadziejny. Jego zdania nie pasują zupełnie do dymków. część zmieniam ale do części będę musiał przetłumaczyć z japońskiego. Czyli wysłać do Hayate o pomoc:P To oznacza, że muszę czekać na odp, więc może się nie udać za tydzień.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
24 Feb 2020 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.