Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
SAO 2

Hej
Krótko, dziś nic nie ma bo Sner gdzieś wyjechał i wrócił dopiero w niedzielę.

Co do SAO i tej gry... Hm, myliłem się. To nie składowe kombosa, tylko osobne ciosy. Nauczyłem się ich używać, ale nie miałem czasu przećwiczyć kolejnego bosa poziomu. Do tego jak tak czytałem fora, poradniki itp to stwierdzam, że gram w zupełnie inną grę:P Taaa, tyle rzeczy muszę poprawić. Np używanie kombosa ma niby jakiś wskaźnik i jak się uderzy w odpowiednim momencie to cios będzie potężniejszy. Tym samym może w końcu nie stracę energii aby ostatni cios kombosa nie był na najniższym jego poziomie i w końcu zacznę zadawać obrażenia bosom. Albo zarzucę ich zwyczajnymi technikami, co ludzie narzekali na forach, że cała walka to technika 1-4 i tak w kółko:P W każdym razie porwano mnie do gier multi, więc odpuściłem SAO na czas ich robienia. A skoro już zainstalowałem Mortal Kombat X to ruszyłem kampanię tam, a potem polecę z rozpędu kampanię 11, bo tam multi zacząłem robić z kimś innym wcześniej. No i Jump Force multi robię, ale tu jest wielkie niedopracowanie z balansem. Czemu siła ciosu zależy od poziomu konta... grr. Ani razu nie wygrałem. No może poza oddanym mi meczem rankingowym dla osiągnięcia.
Co do książki to jest lepsza. W odróżnieniu od Alicyzacji poprawiła się walka. No i jak mówiłem, to raczej fantasy love story:D Tom pierwszy to dwa pierwsze poziomy aczkolwiek zaczyna się zaraz przed tym pierwszym. Przeskakując początek i to krótkie opowiadanie, gdzie zdobywa swój miecz. W posłowiu autor tłumaczy, że zmienił chronologię spotkania z Asuną, bo albo tak, albo musiałby dać jakąś postać. I tak historię Asuny i jej przemiany poznajemy już na pierwszym poziomie zamiast na... w sumie nie pamiętam na którym to było:P Ciekawe czy będą inne różnice oraz co zrobi autor jak dojdzie do innych momentów, które były już opisane. Np jego przynależność do innej drużyny.

Teraz męczę kolejny tom Re:zero.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
02 Sep 2019 Aqwet
Name:
E-mail: (opcjonalne)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomnij mnie
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.