Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Zimno

Hej
Nie mam weny na newsa. W ogóle nie mam sił na nic. Nie wiem czy to pogoda czy coś jeszcze, a w dodatku ręce mi drżą ze zmęczenia od dźwigania zakupionego kartonu z mangami. W końcu dostali większość z Pyrkonu. A w dodatku dentysta zatruł mi ząb i powinno być lepiej... ale dopiero teraz mnie boli strasznie pół szczęki. Ghhh, dobrze że kolejna wizyta już jutro. Nawet grać mi się nie chce. Przynajmniej kupiłem komórkę, a druga... sama się naprawiła. A dokładniej nie była zepsuta a mocno spała. Potrzebowałem mocniejszą ładowarkę, aby dać jej kopa na rozbudzenie, a potem już szło ok.
Po ponad 2 latach grania w Final Fantasy 8 (mniej więcej, bo grałem tylko w parze z 100% orange juice) zrobiłem osiągnięcie za zabicie 10k mobów. Tym samym skończyłem biegać w kółko i bić, lecę dalej z fabułą. I widzę, że monster hunter mnie trochę zmęczył na tyle, że zamiast robić event wolę pchnąć ff8 (gram po raz trzeci, ale pierwszy raz na steamie).

History's Strongest Disciple Kenichi v21c184

To do zaś
Aqwet
0 Komentarze
13 May 2019 Aqwet
Name:
E-mail: (opcjonalne)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomnij mnie
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.