Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Pyrkon

Hej
Trochę zimno się zrobiło, a u mnie w Poznaniu odbył się Pyrkon. Raczej nie bywam tam. Jakoś nie lubię siedzieć na jakiś tam prelekcjach i słuchać o czymś. Do tego drogo. Ale z drugiej strony ciekawe rzeczy tam można znaleźć i lubię cosplay i ogólnie klimat. No nic, przynajmniej moja kupka wstydu książek i mang powinna zejść do zera do przyszłej soboty, gdzie pojadę zakupić nowości... i pewnie się z nich nie wykopię. Inna sprawa, to kończy mi się drugi rząd w szafach na książki.
Za to w Monster Hunter World pojawiło się wiosenne wydarzenie. W sumie w tym tygodniu nic nowego nie da, ale w przyszłym ma być Assasin Creed. No ale mnie bardziej interesują zaległe AT potwory. Tylko, wiele niecenzuralnych słów, nadal nie potrafię w pojedynkę zabić mieczem AT Teostrę. A muszę to zrobić 7x. Do tego dochodzi 3x AT Lunastra (raz zabiłem multi, raz solo) i AT KZ, ak złotek:D Bo tu mnóstwo broni wypada i wciąż poluję na HGB Gluttony, aby być może w końcu pokonać Behemota. Btw jaka to polska nazwa tej broni? No nic, może powinienem porzucić długi miecz i popróbować innych broni. No ale łatwiejsze bronie dystansowe jakoś do mnie nie przemawiają, a walenie ciężkimi nie wychodzi mi. Nie trafiam. Próbowałem też przez arenę lancę ale za bardzo jestem przyzwyczajony do turlania się i zdechłem jedyny raz w życiu, lol. Nie poddam się!

Ubel Blatt v14c112

Na majówkę edytor wybywa ale dziś mi zrobił 2 rozdziały w sumie więc mam co dać już za tydzień.

Do zaś
Aqwet

PS. O ile z frustracji nie połamię czegoś:P
1 Komentarze
29 Apr 2019 Aqwet
przez xXZiomekX @ 04 May 2019 23:35:20

Dzięki za waszą pracę.
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.