Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
3... 2... 1... Game Over

Hej
Tak jak pisałem gdzieś, ruszamy z innymi mangami. W sumie to wziął mnie przez zaskoczenie, bo skoro nie pisał to myślałem, że dziś znów EG. No ale to niestety nie koniec problemów. Nie ma tych rozdziałów tej mangi na serwerze, a ja mam w kopii tylko 2 rozdziały. Tak to jest z mangami Nighta. Nie wiem jeszcze jak odzyskam 3 rozdział, ech.
Jakby tego było mało to popieprzyły mi się terminy zapłaty za serwer... który minął 23. Przeżyłem koszmar z zapłatą, bo link bezpośredni nie działał już. Serwer upadł ale na szczęście był wygaszany więc mogłem jeszcze cofnąć to. Tylko że nie znam loginu i hasła do konta. Być może gdzieś mi Night podał ale chyba do konta akurat nie, a było to wymagane. Jak już mi się udało znaleźć jakiś link, który nie pyta o login i hasło to znów... ich strona padała co chwila i dobrych kilka minut i prób zajęło mi opłacenie. W sumie myślałem, że dziś nie będzie aktualki. Maila dostałem, że strona ok, ale sama jeszcze nie ruszyła. Dopiero teraz.

Mouryou no Yurikago v01c04

Btw, to nie koniec wznowień. Prawdopodobnie powrócą jeszcze 2 tytuły i będą pojawiać się naprzemiennie.

Do zaś
Aqwet

Ps. Nie mam miejsca na przegląd samochodu. Dostałem zaświadczenie ale na miesiąc... ech, tu też mi został chyba ostatni tydzień tak jakoś:P A dowód osobisty mam przeterminowany o 2 lata. Pff, ich wina że skończył się termin ważności.
0 Komentarze
25 Mar 2019 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.