Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Hinowa ga Yuku

Hej

Coś mnie głowa dziś boli. Przy okazji, może ruszymy jakiś stary tytuł nasz, bo edytor chyba się zgodzi na zapasową mangę. Jak nie mam korekty z EG od Hayate to nie mam co dawać, a tak byłoby może coś w zapasie. I nie mam już ochoty czekać na Ice aż coś zrobi, bo odpowiadać to mi nie odpowiada już od wielu lat... ale przynajmniej coś wrzucał milcząc.

Erementar Gerad v15c76

Jakiś czas temu trafiłem na pewną mangę i wydała mi się dziwnie znajomo. Chodzi o Hinowa ga Yuku. Jak się okazało jest to kontynuacja Akame Ga KILL!. Przy okazji jest jeszcze prequel: Akame Ga KILL! Zero. Trochę mi zajęło zrozumienie, że to kontynuacja, bo... zmieniła się narracja, rysownik no i bohaterowie. Tylko jedna postać póki co jest z poprzedniej serii i przez to wydała mi się dziwnie znajoma. Jest tu też mniej walk 1 na 1 z supermocami, a za to walka armii z innymi armiami. Historia opowiada o pewnej dziewczynie z wioski, która wraz z przyjaciółmi zaciąga się do wojska podczas wojny. Oczywiście jak się okazuje wszyscy stamtąd są świetnie wyszkoleni i szybko pną się w hierarchii. Tak więc więcej tu mamy starć ala Kingodm (ale nie o takim rozmachu ilościowym). Oraz nie jest tak brutalna jak tamte serie, choć kiedy już myślałem, że jest normalna pojawił się jakiś dziwak, który robił meble i osprzęt domowy z ludzkiej skóry... taaa. No ale gwałtów nie było jeszcze:P Nie zdradzę kto przeżył poprzednią serię... a Zero nie przeglądałem więc wiem tylko z komentarzy, że też są postacie stamtąd.

No to do zaś
Aqwet
0 Komentarze
18 Mar 2019 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.