Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Machigatta ko wo Mahou Shoujo ni Shite Shimatta

Hej

Nie dostałem nadal tłumaczenia z EG, więc ostatnim rzutem na taśmę daję Shina, który miał być dla nowego edytora... ale znikł w niebycie. Korekta leżała już pół roku jak nie dłużej.

Crayon Shin-chan v01c15

A dziś coś ciekawego znalazłem. Lubicie magiczne wojowniczki?:D Mamy kilka rodzai: klasyczne, komediowo-erotyczne (też może opowiem następnym razem o ile będzie dalej wychodzić), horror (zarówno Madoka, jak i np wychodzące u nas Magical Girl Site, a także manga o której już kiedyś wspominałem) i inne (np. Wrobiona w magię).Machigatta ko wo Mahou Shoujo ni Shite Shimatta, należy do tych innych. To takie GTO w świecie magicznych wojowniczek. Mamy słodką małą dziewczynę, która... pali jak smok, przeklina i jest strasznie agresywna. Czyli zupełnie przeciwieństwo klasycznej wojowniczki. Do tego zamiast magicznych ataków wali z pięści nie gorzej niż One-Punch man... Do tego mamy słodkie... biedne stworzonka, które są zmuszone jej pomagać. No i krwiożercze... tzn, biedne demony, które staną jej na drodze:D Taki tam komediowy miszmasz opowieści o magical girls. Póki co mało rozdziałów, ale kreska fajna. No i też dość echi (przemiana w wojowniczkę i konsekwencje tej przemiany:D)

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
25 Feb 2019 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.