Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Dzień niepodległości

Hej
I jak tam wasz pochód pierwszomajowy?:D Znaczy się pochód na 100lecie niepodległości. Z drugiej strony jak się posłucha historyków to może dowiedzieć się ciekawych rzeczy... skąd to 100 lat?:D W każdym co jest najlepszego w tym? Dodatkowy dzień wolny, och jea!
Przy okazji słucham często youtube na zasadzie moje ulubione czy inne takie. Po wielu przeskokach można odkryć ciekawe piosenki... lub też przeciwnie. W każdym razie tak wpadłem na Sabatona, zagraniczną kapelę, która śpiewa piosenki wojenne. Nie przygrywki i takie tam, bo brzmienie jest ciężkie. Nie chcę klasyfikować ich bo u mnie to różnie, dla mnie to power metal. W każdym razie niektóre ich piosenki są o Polsce i tak np.:
Powstanie Warszawskie, Odsiecz Wiedeńska, Bitwa o Wiznę (tego nie znam) i Bitwa o Anglię (dokładniej o pilotach z obcych krajów, w tym Dywizjon 303). Może być tego więcej zwłaszcza, że niektórzy na forach się kłócą co dotyczy Polski a co ogólnie wojnie. Oczywiście są też i inne walki, jak Normandia, narodziny faszyzmu, coś o samurajach, 300 spartan i wiele innych.

A dziś bez zmian, brak ludzi więc eg:
Erementar Gerad v13c64

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
12 Nov 2018 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.