Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Urodzinki i LN

Hej,
jakby co to dziś mam... miałem w niedzielę... urodzinki:D Życzyłbym sobie, hmn, korektorów i tłumaczy. Sesesesesesese!

A teraz co do dłuższych LN, które wychodzą
Drr i SAO trzymają z grubsza ten sam poziom. Poza tym SAO zakończył kolejną główną linię fabularną, więc pominę.
Overlord, też trzyma poziom ale mam z nim dwa problemy. Teoretycznie to mroczne RPG, ale jakoś tak robienie z ludzi co mu się podoba to nie bardzo mi podchodzi. Drugi problem to historia jest z pozycji "Jestem mega silny i nic mi nie podskoczy, a w dodatku mam swoją armię". O ile z początku mi się to podobało to po tylu tomach zdecydowanie brakuje mi wyrównanych walk. W sumie cierpi to na podobny syndrom co One Punch Man, gdzie walki były tylko postaci pobocznych.
Zero się rozkręca, każda kolejna historia ma większy rozmach, a poza tym bez zmian. Co prawda jak na fantasy brak mi tu walk, oraz humor trochę odpadł, ale nadal ciekawie się to czyta.
No Life No Game najbardziej wg mnie ucierpiało. Po pierwsze gry są mniej ciekawe. Po drugie humor został zamieniony na poważne rozważania. Oczywiście nie cały, bo to się nie dało w tym tytule ale to czuć. Do tego już wcześniej miałem problem z nadążaniem z niektórymi wątkami i dialogami ale były one nieważne, a teraz to są gry i główne wątki, a ja się... gubię:P Drugi tom gry z Horou był dla mnie nieczytelny. Po przejrzeniu po raz drugi mniej więcej część zrozumiałem ale i tak nie wszystko. Kolejny z Ymirein był znów głównie komediowy i gdyby gra była lepsza... A ostatni jaki wyszedł w Japonii i u nas z krasnoludami znów jest strasznie poważny i skomplikowany. Chociaż tym razem wątki są dwa, a tak jakby jeden. I znów nie do końca wszystko zrozumiałem aczkolwiek chyba najważniejsze rzeczy już tak. Z drugiej strony nie ma części wyjaśnień. Nadal twierdzę, że się fajnie to czyta ale zaczynam czuć pewien niedosyt.

Erementar Gerad v12c60

Za tydzień zapowiada się, że nic nie będzie. Edytor nie ma czasu na tłumaczenie EG, a wątpię abym coś wyczarował bez tego. Zobaczymy.

No to do zaś.
Aqwet
2 Komentarze
17 Sep 2018 Aqwet
przez Blade @ 18 Sep 2018 22:22:13

Spóźnione, ale wszystkiego najlepszego.
Życzę ci jak prosiłeś korektorów i tłumaczy :D
przez Aqwet @ 20 Sep 2018 23:14:04

Dziękuję:D Chwytam się wszystkiego, aby doszli ludzie:D
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.