MANGIster
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Light Novel

Dziś postanowiłem napisać coś co chciałem już kiedyś ale potrzebowałem na to więcej czasu. Spis Light novelek wg jakości wg mnie.
Lubię humor z elementami rywalizacji w świecie fantasy lub SF. Rywalizacja może być śmiertelna, sportowa lub umysłu. W sumie wiele się nada:D Dlatego może tyle proponuję morderczych gier:d No i mangi od zera do bohatera też się w to wliczają. Spis zrobiłem w obrębie tego co zaczęło wychodzić, gdy LN zaczęło być modne.

1 No game no life
2 Zerowa Maria i puste pudełko
3 Overlord
4 Re:Zero
5 Sword art online
6 Log Horizon
7 Toradora
8 Naruto
9 Tokyo Ghoul
10 Black Księżyca
Puste granice
Durarara!!

Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem. Polskie LN olałem, bo nie będę czytał. Co do ostatnich dwóch pozycji to Puste granice spowodowało u mnie tak mieszane uczucia, że nie wiem jak to ocenić. Potrzebuję więcej tomów. A Durarara!! jeszcze nie czytałem żadnego tomu. Poza tym niektóre pozycje są naprawdę blisko siebie i mogą być zamiennie:D Aa, są też LN, które wyszły jako zwykłe książki dużo wcześniej lub normalnego wydawnictwa. Można znaleźć np. All you need is kill. Więcej tytułów nie znam. Opisy każdego mogę dać co tydzień. Ale nie będą to recenzje na wiele stron:D Coś krótkiego:D

A dziś:
Yu Yu Hakusho v02c017

Za tydzień nie wiem czy coś będzie, bo tłumaczka jeszcze nie wróciła a resztę muszę zmuszać. Zresztą sam nie zrobiłem swoich zapasów poza jednym tytułem. Niby joint się kroi ale chcą to wcześniej.
Aqwet
0 Komentarze
11 Sep 2017 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.