Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Urlop

Hej
Miałem zamiar dziś napisać dłuższy news, albo o tym co polecam, albo o LN z naszego rynku bo dość sporo już przeczytałem, no ale... skończył mi się czas. Muszę więc napisać krótkiego newsa.
Za tydzień nie będzie rozdziału. Edytor poszedł na urlop i jest niedostępny. Dzisiejszy też zrobił wcześniej niż zazwyczaj. Oczywiście jeszcze jest szansa, że Kate coś zrobi... taaa, jasne:D Night na pewno nie, bo się przeprowadzają.

A co do skanlacji. Nastała moda do robienia fantasy z cyklu: reinkarnacja w świecie fantasy, wciągnięcie w świat fantasy lub jeszcze dokładniej wciągniecie w grę fantasy. 90% fantasy jakie ostatnio widzę (z tych dla chłopców, bo shojo omijam) to bohater robiony jako gra komputerowa. Przeciwnicy czasem też. Brakuje mi czystego fantasy, a tym bardziej mrocznego fantasy. Wszystko jest jakieś takie komediowe, nawet gdy dochodzi do gwałtów, morderstw itp. Choć przeważnie nawet tego nie ma. Największa różnica z tego to: Overlord, który zapoczątkował modę na złych głównych. Umownie, bardziej jak być złym kiedy jest się dobrym. Widziałem już kilka serii całkowicie lub częściowo do tego nawiązujących. Następnie Knight & magic (o tym chciałem dziś pisać), reinakrnacja otaku mechów w świecie fantasy, gdzie magia to raczej dodatek do magicznych rycerzy. Tak, chodzi o mechy:D Re:monster, reinkarnacja w ciele goblina i duuużo seksu. Aczkolwiek nie w mandze, gdzie jest to pominięte albo tylko wspomniane. Cóż dużo cenzury w stosunku do LN. Oraz Gate - Thus the JSDF Fought There!, w którym to dosłownie nasza cywilizacja spotyka się z cywilizacją ze świata fantasy.

Yu Yu Hakusho v02c016

Nie wiem co będzie jako następne ale pewnie wezmę się za EG.
Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
07 Aug 2017 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.