Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Nanatsu no Taizai

Hej
Dziś nie mam nic, bo na ostatnią chwilę edytor znalazł jeszcze pominięte tłumaczenie z jap na ang i nie dostałem odpowiedzi... w sumie nie liczyłem, że w jeden dzień je dostanę. Natomiast za tydzień Niziołka i Night biorą ślub więc mnie raczej nie będzie. Z drugiej strony ten rozdział jest prawie gotowy więc może będzie coś.

Jakiś czas temu wpadła mi w ucho melodia, która okazała się z Nanatsu no Taizai. Trochę mi zajęło zanim się zabrałem do tej serii, bo odrzucał mnie główny bohater (taki jakiś dziecinny), ale przyciągała główna bohaterka (zakochać się można):D W ten weekend siadłem do tego, bo mnie ręka bolała i wolałem nie robić niczego z myszką. W każdym razie seria przypomina mi wczesne przygody Dragon Balla tylko z rycerzami. Opowiada o grupie złoczyńców (Siedem grzechów głównych), którzy walczą z... świętymi rycerzami. No ale to potem. Wpierw poznajemy niewiastę, która szuka ich, bo uznaje że święci rycerze są zagrożeniem dla jej królestwa. No i znajduje ich kapitana:D Ogólnie seria trochę jak Magi z jego kolorami szarości ale z drugiej strony trochę naiwna. Po 100 rozdziałach zaczyna się jakby drugi sezon, czyli manga dość rozlazła jeżeli chodzi o historię. Wciąła mnie jednak dość mocno. A zapomniałbym, mimo że to manga o rycerzach to raczej zamiast walki na miecze będzie pokaz super mocy jak w Bleachu i magii.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
24 Apr 2017 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.