Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Trinity Seven - 7-Nin no Masho Tsukai

Hej
Wrócił mój edytor, ale potrzebuje czas na rozruch... oraz rozdział, który miał być dziś ma krzaki w niektórych miejscach i potrzebuję pomocy. Reszta grupy bez zmian, ale może wróci ktoś. A i będzie nowa tłumaczka do EG, stąd ten rozdział na dziś.

Dziś polecam coś, co dopiero zacząłem przeglądać: Trinity Seven - 7-Nin no Masho Tsukai, ale już ujęło mnie swym absurdalnym humorem z dużą porcją ecchi. Główny bohater żyje w czasach, gdy ludzkość przeżyła apokalipsę i na niebie świeci teraz czarne słońce. Poza uszczupleniu zasobów ludzkich, pojawieniu się magii i magików wiedzie normalne życie nastolatka chodzącego do szkoły. Do czasu, gdy ktoś nie przyjdzie upomnieć się o magiczny artefakt, który znajduje się w jego posiadaniu. Szybko dojdziemy do szkoły magików (w sumie to chyba dziewczyn tylko - z wyjątkiem rektora), odkryciu jaki to on nie jest potężny i kilka zwariowanych lasek, która każda ma własny cel w jego pojawieniu. I tu leży cała komediowa strona mangi. Plus teksty jakie walki główny bohater:D Jeżeli chodzi o walkę magów... hm, niby akcja jakaś tam jest, ale póki co nie nazwałbym tego porządnymi walkami. Zobaczymy co będzie później.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
22 Aug 2016 Aqwet
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.