Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
No i chory

Hej
W tym roku coś szybciej dopadło mnie przeziębienie. Nie miałem sił zrobić tłumaczenia na za tydzień, więc raczej nic nie będzie ale może się uda. Problem tylko, że jutro do roboty, a ja tam wiem jak zareagują inni, gdy część się boi CoVida. Oraz czy sam wytrzymam tyle czasu, bo się szybko męczę, a poza tym to tylko początki.

Ubel Blatt v17c129

Do zaś
Aqwet
1 Komentarze
20 Sep 2020 Aqwet
Późno

Hej
Cholerne zadania dzienne (tzn w sumie to łączne z 3 dni, bo tyle mogę maks mieć) w 100% Orange Juice zajęły mi wieczność (3h, nowy rekord chyba), więc dziś krótko.

Bio-Meat: Nectar v11c89


Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
14 Sep 2020 Aqwet
200:D

Hej
Nie wiem jak wy ale ja po tych upałach jeszcze nie doszedłem do siebie. Ciągle jestem śpiący i jakoś nie mogę odespać. Nie pomógł urlop, który mnie przestawił i mimo kładzenia się spać... nie zasypiam. Obecnie to bardziej mam zmęczone oczy, niż chce mi się spać. Ciężko tak coś robić, co potrzebuje uwagi.
Dziś mamy fajny numer, dokładnie 200 rozdział HSDK. I to wszystkie my zrobiliśmy:D W sumie to jak na skalę światową to dużo, przeważnie ang rozdziały są co chwilę porzucane i przejmowane przez kogoś, więc są takie połatane. Już to kiedyś pisałem, ale przez to okropnie się tłumaczy, bo nazewnictwo się co chwilę zmienia.

History's Strongest Disciple Kenichi v23c200

PS. kupiłem kolejną grę jrpg? Jsport?:D Capitana Tsubasę. Oczywiście zagram w to za... kilka lat. Moja kupka wstydu sięga roku 2012:P A japońskie gry są takie wymagające czasowo
A i właśnie, w MHW znów kolejny event, tym razem ten kosmiczny co przegapiłem. Ciekawe, czy to ostatni jaki mi brakuje. Dziś zdobyłem ostatni kwit na zwykła zbroję, więc teraz będę farmił te VIPowe na niskim poziomie przy pomaganiu, bo to bezstresowe i nie takie nudne jak zbieranie ziół.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
07 Sep 2020 Aqwet
Czekając na poprawki

Hej
O widzę, że miałem jakieś dodatkowe litery w tytule poprzedniego newsa... wywaliłem:P Czasem kursor mi szaleje i nie zauważam, że przez przypadek piszę gdzieś indziej niż chciałbym. W każdym razie nadal nie mam tłumaczeń z jap, więc rozdziałów brak. Za tydzień już coś będzie bo dziś przetłumaczyłem BM. W zeszłym tygodniu coś trudniejszego, co korekta zabiera wiele czasu, więc i tak nie było to na dziś:D

Wracając do mojego Monster Huntera. Zbieranie kwitów VIP jest diabelsko nudne ale... trochę lepiej to wygląda jak pomagam ludziom 2 poziomy trudności niżej. Trwa to trochę dłużej niż najprostsza misja typu złap 8 pingwinów na poziomie mistrzowskim ale nie nudzi tak. I jakoś kwity lepiej wypadają. Poza tym wziąłem się za to, bo jest też osiągnięcie za pomaganie niskopoziomowym. Tylko że muszą być to niskopziomowi, a nie ludzie z dodatku, którzy robią coś na zadaniach o niższych poziomach. Wolałem teraz póki jeszcze dużo ludzi to gra. W każdym razie dorwałem 10 kwitów dość szybko i postanowiłem przynajmniej zrobić 2 części zestawu z 5 (każdy po 5 kwitów) i... okazało się, że 5 kwitów jest za cały pancerz warstwowy (warstwowy czyli skórka która zmienia tylko wygląd. Normalny pancerz można zdobyć za zwykłe kwity z eventu ale jest do kitu więc nikt nie nosi eventowych pancerzy, a tylko ewentualnie włącza ich skórki). Nie można było tak od razu? Zmyliło mnie to, że mogłem wybierać każdą część zestawu z osobna. 5 kwitów na event to nie tak tragicznie. Przy okazji zrobiłem też poprzedni event, bo miałem akurat 5 zanim mi się znudziło. Szkoda, że tylko te dwa mogę. Niestety nie mogę się cofnąć do poprzednich, a dostałem też jakiś kwit z kosmicznego eventu i zbroja wygląda... kosmicznie:D Jak neonowy mag z dawnych filmów:D Cały się błyszczy bielą na niebieskim świecącym kostiumie:D W każdym razie jakoś i tak nie chce mi się zbytnio grać. Tragedia, już mnie nudzi a jeszcze nie mam zestawu końcowego i wszystkich zdań opcjonalnych a co dopiero jak znów będę polował na korony... bleee.

Do zaś
Aqwet

Ps. ale dziś jestem zmęczony. Powiedziałbym śpiący, ale spać mi się nie chce tylko oczy mam takie zmęczone, że chętnie poleżałbym tylko.
0 Komentarze
31 Aug 2020 Aqwet
Takie tam

Hej
Dziś bez rozdziału, bo potrzebuję dotłumaczyć z jap. Dostałem dość późno co, więc nie mam zwrotnie.

Z innej beczki słyszałem wczoraj, że Drrrr!! źle się sprzedaje. Tak mniej więcej w nakładzie 200 sztuk. Pewnie anulowaliby, gdy nie to, że są zobowiązani wydać całość. Cóż oglądałem anime na podstawie innej serii tego autora: Baccano i naprawdę, aby zrozumieć i docenić jego książki należy je czytać w całości. Każda książka to taki okruszek, który dopiero w połączeniu z innymi da coś fajnego. W Baccano też pierwsze odcinki to ja się zastanawiałem co ja w ogóle oglądam. Takie to trochę bez ładu składu. W Drrrr też powoli dowiadujemy się coraz więcej, oraz jak wygląda sieć powiązań. Oczywiście co chwilę nasza wiedza jest wywracana do góry nogami. To trudne w odbiorze jak się nie czyta całości na raz. Za dużo bohaterów, w dodatku mających nicki w sieci. Co prawda każdy tom ma jakiś swój początek i koniec ale nie zamyka historii. Co więcej odkrywa coś nowego. Szkoda tylko, że nie ma za dużo walk czy czegoś innego, co przykuwałoby jeszcze bardziej.

Co do MHW... niech ich piekło pochłonie. Nawet eventy mi utrudnili. W podstawce dostawało się nagrody za logowanie i dzienne zadania podczas eventu, a w dodatku? Dostaję tak samo ale jest to tylko początek do farmienia... nagród. Za te nagrody mogę zrobić jakiś tam zestaw i jak będę w nim ubijał to mam szansę na wersję VIP nagrody. Tzn mogę bez, ale to zwiększa szansę. Oczywiście szanse są takie, że na 10 zadań zdobyłem 2 bilety VIP. A koszty się nie zmieniły 5x5 na zestaw, do tego dla kota, a w dodatku jeszcze doszły ozdoby dla broni (przypinki jak te z telefonów) oraz ozdoby pokoju. Eeech, nie wiem czy jakikolwiek event zrobię bo to jest takie upierdliwe. Próbowałem z pół godziny a może i dłużej robić najszybsze zadanie (5m max) i zdobyłem tylko 5. Grindowanie na max... przynajmniej w innym poradniku zrewidowałem swoją wiedzę na temat koron i nie muszę zdobywać koron dla tych potworów, których już zrobiłem. Ma to sens, bo wcześniej też nie musiałem robić tego 2x, gdy przechodziłem z niskiego poziomu na wysoki. No i chyba mogę olać zadania z koronami na rybki i inne neutralne stwory, bo ani nie widzę listy tych zadań, oraz wydaje mi się, że są w nieskończoność. Jestem prawie pewien, że dostałem 2x nagrodę za koronę tej samej ryby. Jedynie co może się to przydać do osiągnięcia na meble, bo z tego co wyczytałem normalne wykupienie wszystkiego nie starczy i trzeba robić różne zadania.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
24 Aug 2020 Aqwet

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 Następny >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko ReznorLayout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?
Layout designed by Miko ReznorStrona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.