Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
TGS 2016

Hej

Dziś nic nie zaproponuję nic, bo musiałbym sprawdzić, co jeszcze przeglądam. Coraz bardziej mi się zaczynają mieszać tytuły, o których mówiłem, a o których jeszcze nie.
Właśnie skończyły się targi komputerowe w Japonii i był wysyp nowinek. W sumie za bardzo nie widziałem nowych gier, ale za to mamy nowe zwiastuny i tak:

Resident Evil: Vendetta - kolejny pełnometrażowy film CG ze świata Resident Evil. Zdecydowanie lepsze od normalnych filmów z tego świata
Berserk and the Band of the Hawk - świat Berserka w grze Dynasty Warrior. Z jednej strony super, że mamy to, ale z drugiej wszystkie tego typu gry są na jedno kopyto (oprócz dynasty był też świat One piece. Tyle wiem co na PC) i na pewno nie wykorzystają potencjału. Zobaczymy
Oprócz tego też pełno gampelayów i innych filmików do zapowiedzianych już wcześnie: Nier:Automata, Final Fantasy XV, Tales of Berseria i inne. Niestety za bardzo nie wiem, czy były zupełne nowości. Ciężko znaleźć relację z tego u nas.

A dziś:
Bio-Meat: Nectar v09c71

Poza tym... tłumaczka EG nie zwiała <3 Dostałem 4 rozdziały i chyba zacznę zbierać na nasze urodziny. Ciężko przy 1 edytorze i z takim zapałem innych zrobić coś. Przy okazji, Persony nie ma, bo nie cierpi jej robić:D

Zapraszam do nas. Potrzebuję więcej ludzi do pracy:D

Aqwet
0 Komentarze
19 Sep 2016 Aqwet
Survival

Hej
Ledwie udało się coś dziś dać na aktualkę. Zrobiłem personę, ale to cholerstwo miało prawie 50 stron i edytor uciekł:D W zamian pozwoliłem mu zrobić zalegające pół tomu po korekcie Suikodena III. Nie oznacza to, że projekt odwieszam, ale kto wie. Juliette postanowiła trochę porobić dla nas i... ona była tego korektorką więc możliwe, że znów będzie komplet. Tylko że już 2 tygodnie czekam na En Passant od niej. Chcę skończyć tę mangę jak najszybciej, bo jest najkrótsza z bezpańskich:D Nowa tłumaczka EG nie daje życia, typowe. Nie muszę chyba dodawać, że zarówno Kate jak i Night tak samo.

Suikoden III v05c14

Dziś polecam starą mangę Survival. Jest też jej reedycja pod tytułem Survival - Shounen S no Kiroku , ale póki co mało wyszło i jakoś tak nie podchodzi mi rysunek:D Jest to wariacja na temat Robinsona Cruzoe, czyli chłopak będąc w jaskini przeżywa jako jedyny trzęsienie ziemi i musi przeżyć własnymi siłami. Wydostanie się z jaskini to dopiero początek. W sumie nie chcę zdradzać za bardzo fabuły, a za dużo nie ma co tu pisać:D Manga jest mocno stylizowana jako poradnik przetrwania, więc oprócz informacji na temat samego bohatera można dużo wyczytać o tym co robi źle, o faunie i florze a także o zachowaniu ludzkim i inne takie. Kreska jest stara, ale wg mnie pasuje do całości.

Aqwet
0 Komentarze
12 Sep 2016 Aqwet
Burze

Hej
No i pogoda się popsuła, a niektórzy muszą wrócić do szkoły:D Dziś będzie krótki news, bo nie mam weny na polecanie. Kończą mi się serie:D Inna sprawa, że Bleach się zakończył w Japonii.

Dziś miał być Bio-Meat bo udało mi się namówić na to Eth, po tym jak inne obiecane rozdziały na zeszłą niedzielę nie doszły... W sumie miałem jeszcze nadzieję na rozdział w połowie tygodnia, gdy po przypomnieniu usłyszałem: jeszcze tylko 3 strony... no ale nic z tego. Dlatego jak się Eth zgodziła szybko zrobiłem rozdział i dowiedziałem się, że edytora nie ma. Odezwał się dopiero dziś ale i tak nie wyrobił się:(

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
05 Sep 2016 Aqwet
Powrót

Hej
Dziś krótko, bo jestem już śpiący i nie mam weny na wymyślanie. Jak już pisałem, wrócił edytor, więc w końcu coś mamy. Problemem może być następny tydzień, bo coś tłumacze się nie kwapią. Zobaczymy.

Erementar Gerad v09c41

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
29 Aug 2016 Aqwet
Trinity Seven - 7-Nin no Masho Tsukai

Hej
Wrócił mój edytor, ale potrzebuje czas na rozruch... oraz rozdział, który miał być dziś ma krzaki w niektórych miejscach i potrzebuję pomocy. Reszta grupy bez zmian, ale może wróci ktoś. A i będzie nowa tłumaczka do EG, stąd ten rozdział na dziś.

Dziś polecam coś, co dopiero zacząłem przeglądać: Trinity Seven - 7-Nin no Masho Tsukai, ale już ujęło mnie swym absurdalnym humorem z dużą porcją ecchi. Główny bohater żyje w czasach, gdy ludzkość przeżyła apokalipsę i na niebie świeci teraz czarne słońce. Poza uszczupleniu zasobów ludzkich, pojawieniu się magii i magików wiedzie normalne życie nastolatka chodzącego do szkoły. Do czasu, gdy ktoś nie przyjdzie upomnieć się o magiczny artefakt, który znajduje się w jego posiadaniu. Szybko dojdziemy do szkoły magików (w sumie to chyba dziewczyn tylko - z wyjątkiem rektora), odkryciu jaki to on nie jest potężny i kilka zwariowanych lasek, która każda ma własny cel w jego pojawieniu. I tu leży cała komediowa strona mangi. Plus teksty jakie walki główny bohater:D Jeżeli chodzi o walkę magów... hm, niby akcja jakaś tam jest, ale póki co nie nazwałbym tego porządnymi walkami. Zobaczymy co będzie później.

Do zaś
Aqwet
0 Komentarze
22 Aug 2016 Aqwet

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 Następny >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor
Layout designed by Miko Reznor

Chcesz zostać MANGIstrem? Jeżli tak, to napisz do Aqweta (mail: stomczak@poczta.wp.pl, GG: 782393) i zareklamuj się. Napisz, co potrafisz i jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić w naszej ekipie XD

Layout designed by Miko Reznor



Layout designed by Miko Reznor

O czym mają być newsy?












Layout designed by Miko Reznor



Strona należy do MANGIster.
Saiyuki © Minekura Kazuya.
Obrazy pobrane z Arjenteam.
Layout wykonał Miko Reznor.
HTML i CSS.